Szukasz pracy? Dołącz do zespołu Tarkett! Sprawdź co oferują...

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Tarkett jest światowym liderem w branży podłóg i powierzchni sportowych. W zakładach działających w wielu krajach zatrudnia ponad 13 000 pracowników. Dołączając tej firmy, staniesz się częścią międzynarodowej kultury, w której będziesz mógł poszerzać swoje horyzonty i projektować przyszłość społeczeństwa. Droga firmy do sukcesu opiera się na wyznawanych przez nich wartościach, współpracy, otwartości na nowe rozwiązania, kreatywności i zaangażowaniu. Aktualnie firma poszukuje pracowników.

Obecnie prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko:

Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu

Miejscowość: Orzechowo, woj. wielkopolskie

Idealny kandydat powinien posiadać:

- Wykształcenie średnie techniczne (kierunek: automatyka, elektronika, elektryka)
- Uprawnienia grupy 1 do 1kV i do 15kV
- Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej
- Umiejętność pracy w Zespole
- Znajomość schematów elektrycznych
- Znajomość obsługi komputera - pakietu MS Office
- Mile widziane uprawnienia do obsługi podestów ruchomych wolnobieżnych
- Mile widziane uprawnienia grupy 2

Podstawowe obowiązki:

- Konserwacja i przeglądy okresowe oraz naprawy maszyn zgodnie z przygotowanym planem konserwacji
- Pomoc w opracowaniu planu konserwacji maszyn
- Prowadzenie dokumentacji związanej z maszynami wewnątrz Działu Utrzymania Ruchu
- Udział w wdrażaniu nowych maszyn i urządzeń na linie produkcyjne i dostosowanie ich do potrzeb zakładu
- Kompleksowe utrzymanie ruchu linii produkcyjnych
- Programowanie przetwornic częstotliwości, sterowników PLC, itp.

Oferujemy:

- Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
- Możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania
- Kontakt z najnowszymi technologiami
- Szkolenia
- Pakiet socjalny
- Atrakcyjne warunki pracy, premię miesięczną

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jak aplikować:

Prosimy o dodanie do CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

NOWE ZDJĘCIA

Uratujmy Fabiana! Pokonajmy glejaka!
Siew buraków pełną parą
Zamów wywóz szamba przez aplikację
Akademia Żeglarstwa rozpoczęła sezon
Kiedy nastąpi koniec budowy makiety?