Bank Pekao

Wnioski już można składać

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Od 1 lutego można składać wnioski o świadczenie 500+ na nowy okres rozliczeniowy.

Początkowo będzie można składać wnioski przez Internet (m.in. przez portal Emp@tia, bankowość elektroniczną i PUE ZUS), a od dnia 1 kwietnia przyjmowane będą wnioski w OPS w formie papierowej (osobiście lub za pośrednictwem poczty).

Wypłata środków będzie uzależniona od terminu złożenia wniosku. W przypadku wniosków złożonych do 30 kwietnia ustalenie prawa do świadczenia i wypłata nastąpi do 30 czerwca. Jeśli wniosek zostanie złożony między 1 a 31 maja to ustalenie prawa do świadczenia i wypłata nastąpi do 31 lipca. W przypadku złożenia wniosku między 1 a 30 czerwca, ustalenie prawa do świadczenia i wypłata nastąpi do 31 sierpnia. Jeśli wniosek zostanie złożony między 1 a 31 lipca, ustalenie prawa do świadczenia i wypłata nastąpi do 30 września. W ostatnim przypadku, gdy wniosek zostanie złożony między 1 a 31 sierpnia, ustalenie prawa do świadczenia i wypłata nastąpi do 31 października.

Średzki Ośrodek Pomocy Społecznej zachęca wszystkich średzian do terminowego składania wniosków, a w szczególności do korzystania z możliwości składania wniosków przez Internet. Internetowe wnioski nie tylko przyśpieszają całą procedurę jak i samą wypłatę środków, ale w dzisiejszych czasach są też dużo bezpieczniejsze dla personelu OPS jak i samych średzian.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Kupując bajkę wspierasz budowę kaplicy
Koronawirus. Tylko w maseczkach!
Firma z 35-letnią tradycją
W Środzie stanie kolorowy namiot
Bartosz Bartkowiak pomoże Polonii w awansie do 2 ligi?