Wydrukuj tę stronę
Odwiedź stronę Agencji AFTERWEB i losy własnego przedsiębiorstwa zostaw w rękach specjalistów marketingu. Odwiedź stronę Agencji AFTERWEB i losy własnego przedsiębiorstwa zostaw w rękach specjalistów marketingu.

Dlaczego pozycjonowanie stron w Google jest opłacalne? Poznaj najważniejsze liczby

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Powiedzieć, że wspinaczka po drabinie rankingowej najpopularniejszej wyszukiwarki na świecie całkowicie zrewolucjonizowała marketing w dzisiejszych czasach, to jak nie powiedzieć absolutnie nic. Pozycjonowanie stron internetowych cieszy się nie tylko ogromną skutecznością w działaniu, ale równie dużym poziomem zainteresowania wśród świadomych biznesmenów. Razem z Agencją AFTERWEB przedstawiamy najważniejsze liczby, które uświadamiają potęgę pozycjonowania. Zobacz ten artykuł, zanim zdecydujesz się na wybór dowolnej formy reklamowania usług. 

Pozycjonowanie stron internetowych w Google otwiera przed Tobą nowe możliwości.

Żeby Twoja kampania promocyjna mogła zostać określona mianem skutecznej, musi ona być gwarantem olbrzymiego zasięgu. I już na starcie warto podkreślić, że pozycjonowanie stron jest niepokonane na tym właśnie polu. Biorąc pod uwagę stosunek liczby odbiorców do ceny, SEO będzie wręcz doskonałym wyborem. Dlaczego? Wszystko ze względu na wyszukiwarkę Google. Usługi świadczone przez amerykańskiego giganta cieszą się sporą popularnością wśród Polaków. Szacuje się, że blisko 20 milionów rodaków każdego miesiąca korzysta z tego narzędzia. Suma ta musi robić wrażenie. Tym bardziej, że wśród tych ludzi kryje się nawet do kilkuset potencjalnych Klientów dla reprezentowanej przez Ciebie dyscypliny. Pozycjonowanie stron internetowych w Google () umożliwi Ci dotarcie na kluczowe lokaty w zestawieniu na poszczególne frazy kluczowe. Zasada jest prosta – im wyżej będzie Twoja firma, tym większa szansa na pozyskanie nowego partnera biznesowego. Poznaj szczegóły pakietów na skuteczne pozycjonowanie. Odwiedź stronę Agencji AFTERWEB i losy własnego przedsiębiorstwa zostaw w rękach specjalistów marketingu.

Jeśli znajdziesz się na pierwszej stronie listy SERP, możesz liczyć na wiele udogodnień

Kolejną wartą zapamiętania liczbą jest 10. Będzie ona przyświecać nie tylko specjaliście SEO, Każdy właściciel firmy powinien obrać sobie za cel dotarcie do pierwszej dziesiątki zestawienia tworzonego przez Google. Premierowa odsłona popularnej listy SERP cieszy się zainteresowaniem wśród potencjalnych Klientów, którzy rzadko decydują się na surfowanie po kolejnych odsłonach rankingu skonstruowanego specjalnie pod konkretne frazy kluczowe. Jak tłumaczą eksperci SEO, walka o szczyt zestawienia niesie za sobą wymierne korzyści: mówimy tu przede wszystkim o zwiększeniu licznika unikalnych odwiedzin na prowadzonym przez Klienta adresie. Biorąc pod szczególną uwagę pracę związaną z poprawą jakości korzystania z portalu oraz odpowiedniego nasycenia treścią o charakterze eksperckim, taki czynnik bezpośrednio wpływa na maksymalizację dotychczasowych zysków. Poprawie ulega także wizerunek. Poprzez pozycjonowanie będzie on stawiał Cię w roli branżowego lidera.