Redaktor Jędrzej prezentuje tegoroczny kalendarz „Głosu”. Przyjdź do redakcji i odbierz dla siebie jeden Redaktor Jędrzej prezentuje tegoroczny kalendarz „Głosu”. Przyjdź do redakcji i odbierz dla siebie jeden

Mamy dla Was kalendarze!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Dla naszych Czytelników i Reklamodawców przygotowaliśmy trójdzielne kalendarze! Kto chce?

Właśnie wydaliśmy kolejny kalendarz „Głosu”. W końcu z Nowym Rokiem czas na nowy kalendarz!

Tak jak w latach ubiegłych, tak i tym razem postawiliśmy na kalendarz trójdzielny. Dlaczego? Ponieważ patrząc na ten kalendarz oprócz aktualnego miesiąca widzimy również miesiąc w przód i miesiąc w tył. Dzięki temu dużo łatwiej nam zarówno coś zaplanować, jak i cofnąć się do tego co już było, co już robiliśmy i szybko sprawdzić, kiedy to było.

W ubiegłych latach sami zwracaliście nam uwagę, że właśnie z tych kalendarzy najczęściej korzystacie. Podobnie jest w przypadku firm i szkół do których te kalendarze również trafiały. Dlatego nie zmieniamy i trzymamy się tego co jest dobre i sprawdzone! (uśmiech).

Co zrobić, żeby dostać nasz kalendarz? Wystarczy odwiedzić naszą redakcję (ul. Marcinkowskiego 2A, wejście znajduje się przy firmie z oknami – Orion, schodami do góry i pierwsze drzwi po lewej). Kalendarz dostaną osoby, które przyniosą ze sobą wydanie gazety z 13 stycznia 2021 roku, lub paragon potwierdzający zakup tego wydania.

Mimo że coraz więcej osób korzysta z kalendarzy w swoich telefonach to i tak wiemy, że naszych jak co roku zabraknie (uśmiech). Dlatego ustalamy zasadę, że kto pierwszy ten lepszy. Po kalendarze zapraszamy od środy 13 stycznia, a warto bo można kilka złotych zaoszczędzić na takim kalendarzu.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Mniej pociągów na średzkiej stacji
W hokeja gra dzięki tacie. Dziś marzy o igrzyskach
Które drogi wymagają naprawy?
Nie wiesz co zrobić z choinką po świętach?
A jednak są zwolnieni z opłat