Jaką myjnię wybrać, by zadbać o swoje auto?

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Auto to oczko w głowie każdego fana motoryzacji. To też nasza wizytówka, która mówi wiele o nas. Tak więc auto musi lśnić, a przynajmniej powinno być czyste. Która myjnia będzie najlepsza dla naszych czterech kółek?

Najszybszym i jak się okazuje najtańszym, a jednocześnie najbezpieczniejszym wyborem dla naszego samochodu jest myjnia bezdotykowa. Co więcej, z myjni można skorzystać w każdej chwili bez względu na godzinę, czy dzień - w święta też są otwarte. Latem szybko pozbędziemy się brudu, a zimą soli i piasku z naszej karoserii.
Przykładem takiej myjni jest myjnia automatyczna przy Galerii Kilińskiego, która przeszła w ostatnich dniach modernizację. Oprócz zmian wizerunkowych wprowadzone zostały ulepszenia techniczne. Sprzęt został wymieniony na nowoczesny i w połączeniu z oryginalną chemią marki Ehrle zapewnia świetną jakość mycia.

Nowy program – aktywna piana – teraz domyjesz każdy bród
Myjnia po modernizacji doczekała się nowego programu, a mianowicie piany aktywnej od której najlepiej zacząć mycie auta. Podczas tego programu używamy lancy, którą nakładamy na samochód specjalną pianę. Co ważne robimy to od dołu do góry. Dopiero po jej nałożeniu przechodzimy do kolejnych programów.

Mycie, spłukiwanie, ochrona lakieru i nabłyszczanie
Program drugi to mycie, które odbywa się za pomocą mikroproszku ActivPower Pearl MicroPowder. Program trzeci to spłukiwanie. Należy dokładnie spłukać brud i detergent i dopiero wtedy przejść do ochrony lakieru, czyli punktu czwartego. W tym punkcie auto spryskujemy gorącą wodą z dodatkiem wosku. Aby ta faza przebiegła prawidłowo należy dwukrotnie pokryć całe auto środkiem. Ostatni punkt to nabłyszczasz, który dodatkowo posiada właściwości samoosuszające. Podczas tego programu używana jest woda zdemineralizowana z dodatkiem SuperFinish. Co ważne w przypadku każdego z programów dysza musi być utrzymywana w odległości około 30 cm od karoserii, a mycie odbywać się od góry do dołu.

Rozmieniarka
Każdy z nas chyba zna ten ból, gdy kończy się program, my nie skończyliśmy mycia, a w portfelu nie ma już drobnych… Od teraz korzystając z myjni przy Kilińskiego nie musimy się o to martwić ponieważ myjnia została wyposażona w urządzenie, które rozmieni nam wyższe nominały na monety.

Nie masz przy sobie gotówki?
To nie problem. Myjnia przy Galerii Kilińskiego została wzbogacona o możliwość płatności kartą. Teraz bez drobnych, bez rozmieniania, wystarczy wybrać kwotę, przyłożyć kartę i już można myć auto.
Tym bardziej teraz po modernizacji myjni warto przyjechać i sprawdzić jej możliwości. Być może teraz to będzie Twoja myjnia bezdotykowa z której będziesz korzystał i polecał znajomym.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 10 maja
Odtworzą to, co było kiedyś
Koronawirus: Stan na dzień 9 maja
Koronawirus: Stan na dzień 8 maja
Zimna majowa noc i poranek