Wydrukuj tę stronę

Światło niebieskie zabójcą dla Twoich oczu

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Przyszło nam żyć w trudnych czasach, musimy nauczyć się pokory, zrozumienia dla drugiego człowieka, ale także jak dbać o swoje zdrowie. Dostęp do lekarzy jest ograniczony, przychodnie z niechęcią przyjmują pacjentów, dotyczy to również okulistów. Dlatego też w tym wyjątkowym dla nas okresie należy dbać o siebie, a w szczególności o nasze oczy.

Zdalna praca, lekcje w trybie online niestety nie pomagają. Godziny spędzone przed ekranami powodują znaczny dyskomfort. Gałki oczne są wysuszone, przekrwione, występuje uczucie piasku w oczach. Dzieje się tak dlatego, że podczas pracy przy monitorze, tak bardzo się skupiamy, że przestajemy mrugać, jeśli tego nie robimy, nie produkujemy filmu łzowego, a co za tym idzie, nie nawilżamy gałki ocznej. Oczy robią się czerwone i przekrwione, wyglądają tak, jakbyśmy nie spali przez kilka nocy. Są tak suche, że podczas przymykania powieki „szorujemy” nią o gałkę oczną, co powoduje ból, dyskomfort i widzenie przez mgłę.

Firmy produkujące soczewki okularowe doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że obecnie klienci potrzebują produktu najlepszego z możliwych, który wspomoże ich podczas spędzania czasu przed monitorami. Jako, że problem ten dotyczy dorosłych jak i dzieci, powstały soczewki ze specjalną powłoką chroniącą oko przed promieniowaniem światła niebieskiego zarówno dla jednych, jak i drugich konsumentów. Są wykonane z innego materiału optycznego, ale posiadają tę samą powłokę ochronną. Soczewki dla dzieci są bardzo lekkie i odporne na pęknięcia, dzięki czemu są bardzo bezpieczne. Jedne i drugie są najlepszą ochroną przed promieniowaniem światła niebieskiego z każdego monitora. Powłoka tego rodzaju występuje też na szkłach progresywnych, które są najlepszy rozwiązaniem podczas dnia codziennego, dla każdej osoby 40+. Oprócz tego, że zapewniają nieskrępowane widzenie na wszystkie odległości, co jest istotne podczas pracy przy monitorze, to jeszcze stanowią najlepszą ochronę przed szkodliwym promieniowaniem.

Drodzy klienci w Salonie Świat Okularów kupicie soczewki okularowe z najlepszej na świecie firmy optycznej Essilor, która to wymyśliła konstrukcję soczewki progresywnej i która cały czas dokłada starań, aby je udoskonalać i dopasowywać do potrzeb klienta. Naszym klientom oferujemy również specjalne soczewki do pracy przy monitorach, z najnowocześniejszą powłoką chroniącą oko przed promieniowaniem światła niebieskiego. Jesteśmy liderem w sprzedaży najlepszych na świecie soczewek progresywnych Varilux (sprzedajemy ich ponad 700 rocznie), jak również soczewek ze specjalną ochroną przed światłem niebieskim.

Zapraszam wszystkich z Państwa, dla których oczy są szczególnie ważne, którym zależy na komforcie i zdrowiu po najlepsze na świecie soczewki okularowe do Świata Okularów przy ul. Czerwonego Krzyża 12/2 (Tel. 786 229 846). Dysponujemy najlepszym sprzętem diagnostycznym oraz oferujemy pomoc, wiedzę, wieloletnie doświadczenie. Przeprowadzamy profesjonalne, badanie wzroku, bezdotykowe bezpieczne pomiary przy użyciu komputera Visioffice, dzięki czemu sprzedajemy soczewki indywidualnie dobrane - szyte na miarę. Pacjentów przyjmujemy indywidualnie, na bieżąco dezynfekujemy cały salon i gabinet, jak również oprawy, blaty, ladę, stoliki, specjalnymi preparatami, przeznaczonymi do dezynfekcji gabinetów lekarskich i używanych w szpitalach. U nas możesz się czuć bezpiecznie.