Drewniane pudełka na zdjęcia - Idealna opcja dla fotografów i filmowców ślubnych

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Zdjęcia oraz USB z filmami z ważnych uroczystości rodzinnych stanowią bardzo istotne pamiątki. Obecne czasy stawiają przed fotografami i filmowcami weselnymi wiele wyzwań, wśród których jest m.in. i to, aby zadbać wizerunek produktu. Z pomocą przychodzi tutaj drewnianysklep.pl, który oferuje wiele interesujących pudełek drewnianych.

Drewniane pudełka: dlaczego warto?
Pięknie zapakowane zdjęcia czy USB zachwyci Parę Młodą i w pozytywny sposób zaświadczy o wysokiej jakości wyświadczonych usług. Obecnie wiele osób kupuje oczami, dlatego zadbane i estetyczne pudełeczka ozdobne będą stanowiły ważną zaletę. Pakując zdjęcia do ozdobnego opakowania, które jest dopasowane do okoliczności, fotograf buduje swoją markę, a przez to zwiększa szansę na to, że jego usługi zostaną polecone dalej. Ozdobne pudełko może stanowić dekorację niejednego salonu, a przez to ma szansę, aby stać się obiektem zainteresowania wśród gości odwiedzających Parę Młodą.

Drewniane rękodzieła na zdjęcia, filmy i nie tylko
Drewniane pudełka oferowane przez sklep internetowy są tworzone ręcznie i wykonane z należytą starannością. Przechowywanie wywołanych fotografii w pięknym pudełku to oryginalny sposób do powrotu do papierowych zdjęć. Estetycznie wykonane opakowania na zdjęcia oraz USB zachwycą nie tylko samego fotografa, ale także i jego klientów.

100% drewna w pudełku
Pudełka zostały wykonane przy użyciu prawdziwego drewna, które świetnie wygląda. Wiele modeli idealnie wpisuje się w retro stylistykę, która jest obecnie bardzo modna w salonach. Opakowanie w stylu vintage pasuje do zdjęć ślubnych, ale sprawdzi się również w przypadku fotografii z okazji chrztu dziecka. Białe pudełka drewniane mogą być ciekawą alternatywą dla retro stylistyki i będą odpowiednie do zdjęć weselnych w bardziej nowoczesnej wersji oraz dla fotografii z okazji I Komunii Świętej dziecka. Również w przypadku zdjęć z Bierzmowania biały kolor pudełka będzie odpowiedni.

Ekologia to atut na drewnianysklep.pl
Co dla wielu osób może być ważne, pudełka drewniane zostały wykonane przy użyciu ekologicznych lakierów, a więc z poszanowaniem dla środowiska naturalnego. Dodatkowo niektóre modele pudełek można zamówić z wypełnieniem w postaci mchu albo naturalnego futerka owczego. Drewniane pudełka są bardzo proste w formie, a przez to pasują także do nowoczesnych, modernistycznych wnętrz i będą odpowiednie dla najbardziej wymagających klientów.

Autorskie wzory o unikalnym charakterze
Pudełka drewniane prezentowane w sklepie internetowym powstały z wykorzystaniem bardzo ciekawych wzorów, które świetnie łączą się z tematyką ślubną zdjęć. Przykładowo motyw drzewa na drewnianym pudełku przywodzi na myśl rodzinę, co ma związek z tematem małżeństwa i dobrze się kojarzy. Takie opakowanie na fotografie ślubne będzie miłym dodatkiem do zamówionych odbitek. Motywy serca, busoli czy napis „love” również idealnie wpisują się do tej tematyki.
Personalizowanie pudełek drewnianych
Każdy fotograf oraz filmowiec może zgłosić własny pomysł na wzór oraz grawer, jaki może zostać naniesiony na pudełko. Dzięki temu każdy ma szansę na wyrobienie sobie własnej marki oraz reklamę własnych usług i zaprojektowanie unikalnych pudełek dla swoich potrzeb.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Dwa wypadki na DK11. Jest ofiara śmiertelna
Ekstremalna jazda daje mu siłę
W Murzynowie został rozbity gang
Uwaga! Na drogach może być ślisko
Brak chętnych na budowę dachu