Jak przygotować auto do zimy?

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Mało osób wie, że wymiana opon i płynu do spryskiwaczy to za mało. Żeby lakier Twojego auta był Ci „wdzięczny” warto podejść do tematu kompleksowo i z wyprzedzeniem, zanim temperatura spadnie poniżej zera. Pamiętajcie, że na Twoje auto oprócz niskich temperatur czeka zalegające błoto, sól, opady deszczu, a może nawet śniegu.

Wiele osób się zdziwi, ale w przypadku średzkiej firmy detailingowej CAR GLOW detailing (ul. 20 Października 5A) o swoje auto można zadbać nie wydając fortuny. Cena oczywiście zmienia się w zależności od wielkości auta (hatchback, sedan, SUV) oraz od wybranego pakietu. Co ważne oprócz umawiania się na konkretny termin zabiegu (534 678 707) z usług można skorzystać bez zapisów. Niedawno firma przeszła rozbudowę, po której zwiększyła się liczba stanowisk.

Zapraszamy bez rezerwacji
Przyjedź…
Jest wolne miejsce?
My dbamy o Twoje 4 kółka, Ty pijesz kawę
Rezerwacje: 534 678 707

– Zrobiliśmy to z myślą o naszych klientach, których cały czas przybywa. Dodatkowo, teraz w czasie w którym my dbamy o cztery kółka naszych klientów, oni w spokoju mogą wypić pyszną kawę – komentuje ostatnie zmiany w firmie jej właściciel.

Od czego zacząć przygotowania?

Od powłoki, która zabezpieczy lakier Twojego auta. CAR GLOW detailing daje klientowi do wyboru powłokę ceramiczną, kwarcową, lub hydrofobową. Zabezpieczenie lakieru to także woski. W przypadku tej usługi wycena jest dokonywana indywidualnie. Co więcej klient ma pewność, że do zabezpieczenia jego auta użyto markowych środków najwyższej jakości.

Nie tylko lakier się liczy!

Tapicerka również wymaga zabezpieczenia i co najważniejsze, nie tylko skórzana. CAR GLOW detailing proponuje zabezpieczenie skórzanych tapicerek powłoką kwarcową, a materiałowych powłoką hydrofobową. W tym pakiecie oprócz aplikacji wybranej powłoki klient otrzymuje: czyszczenie tapicerki, sprzątanie i odkurzanie wnętrza auta, pędzelkowanie zakamarków wnętrza, czyszczenie elementów plastikowych wnętrza (kratki wentylacyjne, prowadnice foteli itp.) oraz zabezpieczenie elementów plastikowych i gumowych wnętrza. Usługa trwa 4 godziny i kosztuje: 300 zł (hatchback), 370 zł (sedan), 450 zł (SUV)

Woda i minusowe temperatury to wróg Twojego auta

Nie od dzisiaj wiadomo, że mycie auta przy minusowych temperaturach nie wpływa korzystnie na lakier naszego auta. Trzeba jednak oczyszczać auto z zalegającego na nim błota i soli. Jak więc to zrobić? Skorzystać z usług Car Glow detailing. Firma umyje i przed oddaniem wysuszy auto!

Dlaczego warto zainwestować?

To bardzo dobre posunięcie, które nie tylko wydłuży żywotność lakieru, zachowa świeży wygląd auta, ale poprawi walory wizerunkowe, przyjemność użytkowania auta i odbije się na cenie przy odsprzedaży. Przecież każdy z nas sprzedając auto chce dostać za nie jak najwięcej...

Umówić się na wizytę w CAR GLOW detailing można przez telefon (534678707), lub za pośrednictwem facebooka (www.facebook.com/carglowdetailing).

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 19 października
Szpital jednoimienny w Środzie?
Zmarł ks. Marian Derkaczewski
Hokej na trawie: Mistrzostwo Polski w 1976 roku
Koronawirus: Najwyższy dobowy przyrost zakażeń w powiecie