Jak sprawdzić fryzjera z plebiscytem Orły Fryzjerstwa?

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Średnio co dwa miesiące duża część kobieta zderza się z pytaniem: gdzie znajdę fryzjera w swoim mieście? Przerabiała już tyle nieudanych cięć, farbowań na żółto (zamiast na platynowy blond), że jest już wręcz umęczona dalszymi poszukiwaniami. Skoro polecenia znajomych nie zdają egzaminu, sięgnijmy po cięższą artylerię – ranking Orły Fryzjerstwa.

Bierzemy pod uwagę Twoje opinie
Poszukując najlepszej elektroniki ze sklepu RTV AGD w Lublinie, nikogo już nie dziwi sprawdzanie opinii o poszczególnych sprzętach w Internecie. Jeśli mamy więcej czasu, wczytujemy się w komentarze, by wiedzieć czy urządzenie, które chcemy kupić będzie działało wedle naszych oczekiwań. Przynosi nam to zazwyczaj o wiele więcej informacji niż standardowy opis produktowy, w którym nie znajdziemy danych o ewentualnych usterkach czy problemach w codziennym użytkowaniu. Osoby, z mniejszą ilością czasu poprzestają na prostszej i bardziej wymiernej formie. Porównują produkty na podstawie oceny, jaka została im przyznana. Organizatorzy Orłów Fryzjerstwa, wyszli z założenia, że internetowe oceny usług fryzjerskich będą najlepszą formą wyłaniania zwycięzców w plebiscycie.

Orły Fryzjerstwa – zasady
W plebiscycie Orły Fryzjerstwa może wziąć udział każdy fryzjer lub salon fryzjerski, którzy prowadzą działalność gospodarczą na terenie Polski. W ramach konkursu, każdy uczestnik jest skanowany przez automatyczne oprogramowanie komputerowe. Wyszukuje ono oceny zgłoszonych firm ze wszystkich portali internetowych, by ukazać jak najbardziej rzetelny obraz przedsiębiorców. Ze zgromadzonych danych liczbowych wyciągana jest średnia ważona, której wynik zawiera się w przedziale od 0 do 10 punktów. Każdy uczestnik, któremu uda się uzyskać przynajmniej 8.0 punktów, zostaje laureatem plebiscytu Orły Fryzjerstwa. W ramach nagrody, dane wyróżnionych salonów fryzjerskich umieszczane są w rankingu: https://www.orlyfryzjerstwa.pl/cities. Wystarczy odszukać miasto, w którym poszukujemy fryzjera, a naszym oczom ukaże się lista tegorocznych laureatów plebiscytu.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Trochę się tego nazbierało
Piłkarski skaut. Opłacalny interes czy wolontariat?
Do 2022 roku powstanie 15 turbin wiatrowych!
Wąskotorówka z sygnalizacją?
Wyłączenia prądu w najbliższych dniach.