Pani Izabela zaprasza do sklepu Majster Plus - Osiedle Młodych 3 w Środzie. Pani Izabela zaprasza do sklepu Majster Plus - Osiedle Młodych 3 w Środzie. Fot. JJ

Blisko klientów. Majster Plus w Środzie

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Przed rozpoczęciem remontu mieszkania lub domu, szukamy produktów które pasują do naszego wnętrza i spełniają nasze oczekiwania. Ze względu na szeroki wybór artykułów wyposażenia wnętrz, proces poszukiwań jest często bardzo długi, a podjęcie decyzji jest naprawdę trudne. Dlatego nieoceniony w takiej sytuacji jest sprawdzony sprzedawca. Doradcy w sklepie Majster Plus podpowiedzą na co zwrócić uwagę, wybierając drzwi i podłogi do swojego domu i dlaczego warto kupić produkt wraz z usługą montażu.

Majster Plus to stale rozwijająca się sieć sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz i materiałami budowlanymi. Są ulokowane po sąsiedzku, więc nie trzeba tracić czasu na wyjazdy do dużych miast. Jednym z partnerów sieci Majster Plus jest sklep, który już od 12 lat mieści się na Osiedlu Młodych w Środzie Wielkopolskiej. Jednakże korzenie tej firmy, sięgają znacznie wcześniejszych czasów i niektórzy mogą ją pamiętać pod nazwą „Świat Paneli”.

W 2001 roku Izabela i Jacek Jóźwiak byli młodym małżeństwem. Jak każda młoda para, marzyli o tym, by ich cztery kąty były urządzone po ich myśli, by czuli się w swoim mieszkaniu komfortowo i przyjemnie. – Naszym marzeniem były panele ścienne. W tamtych czasach taka była moda. Zaczęliśmy ich szukać w Środzie Wielkopolskiej, lecz nigdzie nie były dostępne. Ostatecznie udało nam się je znaleźć w innym mieście. Pomyśleliśmy wtedy z mężem, że warto otworzyć sklep, w którym takie produkty będą dostępne. I to był początek naszej firmy – z dużym sentymentem wspomina Izabela Jóźwiak, właścicielka Sklepu Majster Plus w Środzie Wielkopolskiej.

Sklep oferuje:
- ponad 130 rodzajów podłóg
- dobrą podłogę na lata można kupić od 40 zł/m2

Szeroki wybór
Udając się do sklepu Majster Plus warto zarezerwować więcej czasu na obejrzenie całej ekspozycji. Głównym asortymentem sklepu są panele podłogowe laminowane, drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne, listwy przypodłogowe, panele ścienne i klamki. Swoim Klientom sklep ma do zaoferowania ponad 130 rodzajów podłóg. Przy tak szerokiej gamie wzorów i odcieni, każdy znajdzie coś dla siebie. Z bogatą ofertą można zapoznać się także na stronie internetowej Majster Plus lub w dedykowanych katalogach. Dostęp do oferty marki własnej jest tym, co wyróżnia sklep Majster Plus na lokalnym rynku.

Cena w parze z jakością
Decydując się na zakupy w sklepie Majster Plus mamy pewność nie tylko, że wybierzemy produkt odpowiadający naszym gustom, ale także możemy być spokojni o jakość i trwałość jaką zapewnia firma. Kupując drzwi w sklepie Majster Plus można skorzystać z usługi montażu, która realizowana jest przez certyfikowane firmy. Montaż drzwi zawarty jest w cenie sprzedaży, natomiast w przypadku paneli jego wysokość jest uzależniona od ceny produktu. Warto pamiętać, że zakup towaru z usługą montażu to dodatkowo mniejszy podatek VAT, a tym samym mniejszy wydatek.

– Większość paneli sprzedajemy z usługą montażu. Zdarzają się jednak klienci, którzy kupują tylko panele, a montują je we własnym zakresie – tłumaczy Zbigniew Grzybowski, specjalista ds. obsługi klienta i dodaje - warto jednak rozważyć tą usługę, ponieważ kupując panele z montażem, Klient nie musi myśleć o transporcie paneli ze sklepu do domu, wniesieniu, zamontowaniu oraz o porządkach po zakończonych pracach.

Lata gwarancji
W sklepie znajduje się szeroki wybór drzwi największych marek w Polsce, które przywiązują
dużą uwagę do jakości wykonywanych towarów. Na wszystkie drzwi z oferty sklepu Majster Plus Klienci otrzymują dwuletnią gwarancję. W przypadku paneli, gwarancja udzielana jest na czas od 15 do 30 lat. Kluczowa przy tego typu asortymencie jest klasa ścieralności. Gwarancja nie chroni bowiem uszkodzeń mechanicznych spowodowanych z winy klienta.

Rozpoznawalna marka na rynku
Sieć Majster Plus liczy już ponad 100 sklepów w całej Polsce, a za jego sukcesami stoi doświadczenie i sposób działania Grupy Kapitałowej VOX. Większość towarów w średzkim sklepie dostępna jest tylko w sklepach Majster Plus i salonach VOX, dzięki czemu klienci mogą liczyć na wyjątkowy asortyment.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Piłkarski skaut. Opłacalny interes czy wolontariat?
Do 2022 roku powstanie 15 turbin wiatrowych!
Wąskotorówka z sygnalizacją?
Wyłączenia prądu w najbliższych dniach.
Długo trzeba było czekać