Już nie musisz się zdawać tylko na wyobraźnię Fot. Decora S.A.

Już nie musisz się zdawać tylko na wyobraźnię

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Nie trzeba przedstawiać nikomu Decory, firmy która od lat istnieje na średzkim rynku. Warto jednak wspomnieć o nowych projektach wdrażanych przez tę firmę.

Notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych wielkopolska firma Decora - europejski lider produkcji akcesoriów podłogowych, w czasie pandemii postawiła na rozwój i inwestycje w nowe technologie. Wspólnie z kanadyjskimi inżynierami opracowała bezpłatne narzędzie, które w przyszłości może zrewolucjonizować proces wyboru i zakupu podłóg do domu.

To „Wizualizator podłóg Arbiton”, który pozwala, za pomocą kilku kliknięć, sprawdzić jak w naszym salonie będą wyglądać podłogi o różnorodnym kolorze lub fakturze.

- Prace nad wizualizatorem rozpoczęliśmy w styczniu, a pandemia Covid-19 znacznie je przyspieszyła. Chcieliśmy wesprzeć naszych partnerów handlowych i dać im narzędzie dzięki któremu klient w bezpieczny sposób będzie mógł dokonać u nich zakupów. Wiedzieliśmy, że wraz z rozwojem sytuacji na świecie trwale zmienią się nawyki zakupowe klientów, że będą oni potrzebowali narzędzi, które pozwolą im zachowując dystans społeczny komfortowo kupować elementy wyposażenia mieszkań, w których jesteśmy zmuszeni spędzać więcej czasu - mówi Artur Tomikowski, dyrektor marketingu marki Arbiton z firmy Decora. - Wizualizator Arbiton to prawdziwy gamechanger na rynku – coś co nie tylko ułatwia zakupy podłóg on-line, ale je rewolucjonizuje. Możemy dziś bez wychodzenia z domu i bez robienia wizualizacji u architekta wnętrz zobaczyć w ciągu kilku sekund jak zmieni się nasz salon, gdy zagości w nim nowa podłoga – dodaje Artur Tomikowski.

Aby skorzystać z wizualizatora wystarczy wejść na stronę paneli podłogowych Arbiton i wgrać fotografię pomieszczenia, w którym planujemy dokonanie wymiany podłogi. Można to zrobić nawet za pomocą telefonu, bez konieczności pobierania aplikacji.

Każdy może sprawdzić, jak będzie wyglądało jego mieszkanie, jeśli zdecyduje się na zakup paneli.

To z pewnością ułatwi podjęcie decyzji, a wybór koloru będzie trafny.

Mariusz

Miłośnik historii i kultury regionu. Interesuje się wszystkim, co jest związane z naszym powiatem:
polityką, kulturą, sprawami społecznymi, walorami przyrodniczymi a przede wszystkim historią i
architekturą. Zajmuje się sprawami mieszkańców gmin ościennych Gminy Środa.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – m.duda@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Piłkarski skaut. Opłacalny interes czy wolontariat?
Do 2022 roku powstanie 15 turbin wiatrowych!
Wąskotorówka z sygnalizacją?
Wyłączenia prądu w najbliższych dniach.
Długo trzeba było czekać