Car Glow Detailing zaprasza bez rezerwacji. Jest wolne miejsce? Oni dbają o Twoje 4 kółka,   Ty pijesz kawę. Rezerwacje: 534 678 707 Car Glow Detailing zaprasza bez rezerwacji. Jest wolne miejsce? Oni dbają o Twoje 4 kółka, Ty pijesz kawę. Rezerwacje: 534 678 707

Zadbaj o swoje auto profesjonalnie

Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Gdy kupujemy nowe auto jedziemy do firmy detailingowej, aby zabezpieczyć jego lakier, podobnie jest gdy nasze auto ma już kilka lat, a jego lakier, lub tapicerka nie wygląda już tak jak od nowości – oddajemy je specjalistom. Coraz częściej oddajemy swoje auta specjalistą, aby po prostu profesjonalnie je umyli. Ile kosztują takie usługi i dlaczego warto z nich skorzystać?

Wiele osób się zdziwi, ale w przypadku średzkiej firmy detailingowej CAR GLOW detailing (ul. 20 Października 5A) o swoje auto można zadbać już od 40 zł. Cena oczywiście zmienia się w zależności od wielkości auta (hatchback, sedan, SUV) oraz od wybranego pakietu. Co ważne oprócz umawiania się na konkretny termin zabiegu (534 678 707) z usług można skorzystać bez zapisów. Niedawno firma przeszła rozbudowę po której zwiększyła się liczba stanowisk. – Zrobiliśmy to z myślą o naszych klientach, których cały czas przybywa. Dodatkowo, teraz w czasie w którym my dbamy o cztery kółka naszych klientów, oni w spokoju mogą wypić pyszną kawę – komentuję ostatnie zmiany w firmie jej właściciel.

Kupiłeś nowe auto i chcesz je zabezpieczyć?
To bardzo dobre posunięcie, które nie tylko wydłuży żywotność lakieru, zachowa świeży wygląd auta, ale odbije się na cenie przy odsprzedaży auta. CAR GLOW detailing daje klientowi do wyboru powłokę ceramiczną, kwarcową, lub hydrofobową. W przypadku tej usługi wycena jest dokonywana indywidualnie.

Lakier Twojego auta stracił połysk? Czas na woskowanie…
Wykupując w CAR GLOW detailing pakiet woskowanie klient otrzymuje pakiet usług przygotowujących do tego zabiegu, czyli: sprzątanie i odkurzanie wnętrza auta, mycie i zabezpieczenie plastików wewnętrznych, mycie zewnętrzne (aktywna piana + mycie ręczne – karoseria), felgi i nadkola, podszybie, osuszanie, mycie szyb, zabezpieczenie plastików zewnętrznych, aplikacja dressingu na opony, aby ostatecznie nałożony został wybrany wosk (zymol, soft 99, poorboys world). Usługa kosztuje: 150 zł (hatchback), 200 zł (sedan), 250 zł (SUV).

Tapicerka w aucie zdradza ślady palenia, jedzenia lub obecności dzieci? Czas na pranie…
W ramach tej usługi klient może spodziewać się sprzątania i odkurzania wnętrza auta, zabezpieczenia plastików wewnętrznych, mycia zewnętrznego (aktywna piana + mycie ręczne – karoseria), mycia szyb, osuszania, nałożenia hydrowosku, czyszczenia podsufitki, oraz ostatecznie prania tapicerki w ramach, której wyczyszczone zostaną fotele, kanapa, dywaniki, wykładzina, bagażnik i boczki drzwiowe. Realizacja pakietu zajmuje 3 godziny i kosztuje 200 zł (hatchback), 250 zł (sedan) i 300 zł (SUV).

Masz skórzaną tapicerkę w aucie. Zabezpiecz ją, a będzie jak nowa przez wiele lat.
Skórzana tapicerka podnosi prestiż auta. Warto jednak o nią zadbać, aby po kilku latach nie stała się minusem i powodem do spadku ceny auta. CAR GLOW detailing proponuje zabezpieczenie skórzanych tapicerek powłoką kwarcową, lub hydrofobową. W tym pakiecie oprócz aplikacji wybranej powłoki klient otrzymuje: czyszczenie tapicerki skórzanej, sprzątanie i odkurzanie wnętrza auta, pędzelkowanie zakamarków wnętrza, czyszczenie elementów plastikowych wnętrza (kratki wentylacyjne, prowadnice foteli itp.) oraz zabezpieczenie elementów plastikowych wnętrza. Usługa trwa 4 godziny i kosztuje: 300 zł (hatchback), 370 zł (sedan), 450 zł (SUV)

Zapraszamy bez rezerwacji

  • Przyjedź…
  • Jest wolne miejsce?
  • My dbamy o Twoje 4 kółka, Ty pijesz kawę

Rezerwacje: 534 678 707

Twój lakier pokrywają mikroryski? Czas na korektę lakieru…
W przypadku korekty CAR GLOW detailing oferuje trzy opcje. W przypadku tej pierwszej, jednoetapowej, odświeżony zostaje lakier, ten etap dodaje głębi koloru i niweluje mikrorysy (do 50%). Twoje auto odzyskuje blask, a Ty znowu cieszysz się autem. Koszt tej usługi to 500 zł. Opcja druga potrafi przynieść oszałamiający efekt. Renowacja lakieru w tym przypadku polega na dobraniu odpowiednich technik polerskich, eksperckiej wiedzy i sprawdzonym know how. W tym przypadku możemy liczyć na usunięcie do 75% zarysowań. Koszt usługi od 650 zł. Najdokładniejszą opcją jest trzyetapowa korekta lakieru. W tym przypadku możemy liczyć na usunięcie do 95% zarysowań. Jest to usługa dla najbardziej wymagających. Nie dość, że usuwa najcięższe zarysowania z poszanowaniem powłoki lakierniczej, to lakier finalnie jest wykończony, jakby właśnie został oblany taflą szkła. Cały samochód mieni się od blasku. Cena tej usługi zaczyna się od 750 zł. W ramach tego pakietu klient otrzymuje również czyszczenie wnętrza + twardy wosk.

Umówić się na wizytę w CAR GLOW detailing można przez telefon (534678707), lub za pośrednictwem facebooka (www.facebook.com/carglowdetailing). Specjaliści od detailingu samochodowego pracują od poniedziałku do soboty i dostosowują swoje godziny pracy do klienta.

Media

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 18 maja
Groził wysadzeniem mieszkania
Silny deszcz i możliwe burze
Koronawirus: Stan na dzień 17 maja
Koronawirus: Stan na dzień 16 maja