Średzki oddział firmy Pakersi mieści się w butikach przed Mrówką. Średzki oddział firmy Pakersi mieści się w butikach przed Mrówką.

Pakersi zapraszają średzian

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Coraz większa popularność sklepów internetowych sprawiła, że prawie każdy z nas korzysta z usług kurierów, odbierając zamówione przesyłki. Co jednak w sytuacji, kiedy to my chcemy wysłać paczkę? Czy w Środzie można zrobić to w innym miejscu niż na poczcie? Oczywiście, że tak! Od niedawna można skorzystać z usług firmy Pakersi, dzięki której szybko i wygodnie nadasz przesyłkę. Co oprócz ceny może skusić klientów indywidualnych, jak i firmy do skorzystania z ich usług?

Pakersi mogą pochwalić się ponad 10-letnim doświadczeniem w branży, a także pozycją jednego z największych brokerów kurierskich na rynku. Posiadają ponad 100 placówek w kraju i transportują tysiące paczek, i palet dziennie, a także mają wiedzę dotyczącą potrzeb klientów zarówno indywidualnych, jak firmowych.

Co oznacza, że firma jest brokerem kurierskim?
Oznacza to, że współpracuje ona z wieloma przewoźnikami, dzięki czemu może zaoferować atrakcyjne ceny, a także transport nawet najbardziej niestandardowych przesyłek.A wszystko to przy zachowaniu bezpieczeństwa oraz wysokiego poziomu usług.

Dlaczego chcąc nadać paczkę, należy wypróbować Pakersów?
Oprócz profesjonalnego podejścia oferują świetne ceny. Paczkę można nadać już od 13 zł,a każdy
nowy klient otrzyma rabat w wysokości 25% na kolejną przesyłkę. Promocja jest ograniczona czasowo, więc warto się pospieszyć. Firma ma również w planach utworzenie kart lojalnościowych, dzięki którym stali klienci będą mieli możliwość skorzystania z darmowych przesyłek.

Pomoc w pakowaniu paczek
Kolejnym ich atutem jest to, że znają się na pakowaniu, doradzają jak zapakować przesyłkę, i oferują ich pakowanie na miejscu.

Niestandardowe przesyłki
Pakersi nie mają problemu z wysyłaniem niestandardowych paczek jak np. zderzaki, maski, drzwi,
opony, czy całe koła. Co więcej, dla klientów sprzedających części samochodowe firma ma ciekawą ofertę.

Pobranie na miejscu
Jedną z dodatkowych usług jest paczka za pobraniem. W placówce Pakersów można nadać przesyłkę pobraniową, odbiorca płaci za transport, a pieniądze przelewane są wygodnie na konto nadawcy. Pieniądze można również odebrać bezpośrednio na miejscu, w gotówce

Co jeszcze ich wyróżnia?
Do plusów firmy można zaliczyć profesjonalny i nowoczesny portal do nadawania przesyłek, ale także fakt, że Pakersi nie wymagają abonamentów, ani minimalnych ilości wysyłek w miesiącu. Dlatego mając do nadania przesyłkę koniecznie daj szansę Pakersom i wypróbuj ich ofertę.
Firma znajduje się w butikach przed marketem budowlanym Mrówka (ul. Berwińskiego). Można się z nimi skontaktować również telefonicznie pod numerem 888 481 044 lub poprzez stronę internetową www.pakersi.pl/sroda

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 10 maja
Odtworzą to, co było kiedyś
Koronawirus: Stan na dzień 9 maja
Koronawirus: Stan na dzień 8 maja
Zimna majowa noc i poranek