Wojciech Wieczorek zaprasza do Skuter-Land’u (ul. Nekielska 16A, tel. 603 706 900) na zimowy serwis jednośladu. Wojciech Wieczorek zaprasza do Skuter-Land’u (ul. Nekielska 16A, tel. 603 706 900) na zimowy serwis jednośladu.

Zrób serwis zimą. To się opłaca!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Dlaczego niby zima to dobry czas na serwis swojego jednośladu? Bo jest taniej...

Bez znaczenia, czy posiadasz motorower, czy motocykl o mniejszej, większej pojemności. W każdym z tych przypadków co roku trzeba wymienić filtry, oleje, a czasami usunąć jakieś usterki, które wyszły podczas sezonu. Zima to idealny czas, żeby bez kolejek, na spokojnie zadbać o swoją maszynę. Co więcej twój sprzęt będzie miał lepsze warunki zimowego postoju po wymianie elementów eksploatacyjnych. Najważniejsze jednak jest to, że serwisując jednoślad zimą można zaoszczędzić pieniądze i wydłużyć sobie przyszły sezon.
Można to oczywiście zrobić w przyszłym roku, przed sezonem, gdy wyjdzie pierwsze słońce, ale trzeba być świadomym, że zrobi tak wielu motocyklistów. Co za tym idzie, trzeba będzie poczekać w kolejce za serwisem, często tracąc nerwy (ze względu na brak części) i kolejne dni sezonu, który w naszych warunkach trwa za krótko.

Wojciech Wieczorek zaprasza do kontaktu bezpośrednio w serwisie (ul. Nekielska 16A), lub telefonicznego (tel. 603 706 900).

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Piłkarski skaut. Opłacalny interes czy wolontariat?
Do 2022 roku powstanie 15 turbin wiatrowych!
Wąskotorówka z sygnalizacją?
Wyłączenia prądu w najbliższych dniach.
Długo trzeba było czekać