Pielęgniarki Grażyna Standera i Henryka Mośkowiak z przyjemnością prowadzą zajęcia w Szkole Rodzenia „Bajbus”. Pielęgniarki Grażyna Standera i Henryka Mośkowiak z przyjemnością prowadzą zajęcia w Szkole Rodzenia „Bajbus”. fot. Szkoła Rodzenia

Warto wiedzieć - Szkoła Rodzenia w szpitalu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Szkoła Rodzenia "Bajbus" w szpitalu w Środzie działa pełną parą. Dwie sympatyczne pielęgniarki-położne od 1 marca prowadzą zajęcia i spotkania. Nowa siedziba mieści się w wyremontowanych pomieszczeniach na drugim piętrze.

To nie tylko przygotowanie rodziców do samego momentu porodu, ale także przekazanie rzetelnej wiedzy na temat porodu, połogu i opieki nad noworodkiem w pierwszych miesiącach jego życia. Bezpłatne zajęcia prowadzone są w formie pogadanek w rodzinno-koleżeńskiej atmosferze. Kursy rozpoczynają się co 8 tygodni. Przygotowanie najlepiej rozpocząć po 22 tygodniu ciąży, lecz można dołączyć do grupy w każdym momencie trwania kursu. Zajęcia, w tym ćwiczenia usprawniające, oddechowe i przygotowujące do porodu – w poniedziałki i wtorki prowadzą: Henryka Mośkowiak – oddziałowa na noworodkach i pielęgniarka naczelna, a w środy i czwartki Grażyna Standera – położna, oddziałowa pielęgniarek na ginekologi.
Więcej informacji na www.szkolarodzeniabajbus.pl lub pod nr. tel. 513 024 189, a po godz. 15:00 pod nr. tel. 517 809 953.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Trochę się tego nazbierało
Piłkarski skaut. Opłacalny interes czy wolontariat?
Do 2022 roku powstanie 15 turbin wiatrowych!
Wąskotorówka z sygnalizacją?
Wyłączenia prądu w najbliższych dniach.