Wielka radość personelu z oddziału ginekologiczno-położniczego i noworodkowego. Od lewej: dr Aleksandra Przybylska, dr Mariusz Działak, prezes Filip Waligóra, dr Tomasz Adamski, dr Janina Juskowiak-Kaczmarek i dr Maciej Antczak. Wielka radość personelu z oddziału ginekologiczno-położniczego i noworodkowego. Od lewej: dr Aleksandra Przybylska, dr Mariusz Działak, prezes Filip Waligóra, dr Tomasz Adamski, dr Janina Juskowiak-Kaczmarek i dr Maciej Antczak.

600 tysięcy dla szpitala

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

To duży „zastrzyk” gotówki, mając na względzie potrzeby finansowe średzkiej placówki. Wszystko dzięki temu, że Szpital Średzki znalazł się na liście podmiotów rekomendowanych do otrzymania dofinansowania ze środków Unii Europejskiej.

Szpital otrzyma ponad 600 tysięcy zł z przeznaczeniem na realizację projektu pod nazwą "Poprawa jakości usług zdrowotnych z zakresu neonatologii i ginekologii świadczonych w Szpitalu Średzkim". - Za otrzymane pieniądze zakupimy sprzęt medyczny dla oddziału ginekologiczno-położniczego i noworodkowego – mówi jednogłośnie personel oddziałów i prezes szpitala Filip Waligóra. Należy dodać, że choć oddziały ginekologiczno-położniczy i noworodkowy są standardowo na wysokim poziomie, to jak zaznaczają lekarze - nigdy dodatkowych sprzętów medycznych i innych środków, które poprawią jakość i bezpieczeństwo leczenia nie jest za dużo.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 13 kwietnia
Koronawirus: Stan na dzień 12 kwietnia
Kapsuła czasu w Rumiejkach
Koronawirus: Stan na dzień 11 kwietnia
Akcja strażaków na Jeziorze Raczyńskim