Pamiątkowe mikołajkowe zdjęcie tuż po wręczeniu upominków przez Mikołaja. Pamiątkowe mikołajkowe zdjęcie tuż po wręczeniu upominków przez Mikołaja.

Mikołaj w szpitalu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Członkowie Stowarzyszenia „Zawsze dla Średzian” odwiedzili 6 grudnia oddział dziecięcy średzkiego szpitala. Wręczyli wtedy upominki najmłodszym pacjentom.

Nie było to takie zwykłe spotkanie. Do chorych dzieci przybył bowiem prawdziwy św. Mikołaj, który przywitał się z każdym małym pacjentem. Wspaniałe upominki od Zarządu Szpitala otrzymało jedenaścioro dzieci w różnym wieku. W ich oczach pojawiły się zdziwienie i radość. Niektóre z nich zdążyły nawet zaprzyjaźnić się ze św. Mikołajem. Rodzice, którzy akurat byli wraz z dziećmi, nie kryli wzruszenia. Cieszyli się, że ich dzieciom udało się choć na chwilę zapomnieć o tęsknocie za domem. Wizyty gości odbywały się w obecności ordynator Lucyny Iciek i personelu medycznego, będącego tego dnia na dyżurze. Z kolei na ręce pielęgniarek członkowie Stowarzyszenia ZDŚ przekazali cztery inhalatory, zakupione z własnych środków. Urządzenia wspomogą pracę oddziału, ponieważ w okresie jesienno-zimowym zapotrzebowanie na nie jest największe.

Galeria

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 13 kwietnia
Koronawirus: Stan na dzień 12 kwietnia
Kapsuła czasu w Rumiejkach
Koronawirus: Stan na dzień 11 kwietnia
Akcja strażaków na Jeziorze Raczyńskim