Dr Anna Zejma Olender, nowy Dyrektor ds. Medycznych.  Dr Krzysztof Karaś, kierownik bloku operacyjnego. Dr Anna Zejma Olender, nowy Dyrektor ds. Medycznych. Dr Krzysztof Karaś, kierownik bloku operacyjnego.

Zmiana stanowisk lekarzy

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Z dniem 1 września w średzkim szpitalu zaszły zmiany personalne w obsadzie lekarzy i ich stanowisk. 

Jak poinformował prezes zarządu szpitala, Filip Waligóra, wraz z początkiem września nastąpiły zmiany w obsadzie lekarskiej i na stanowiskach szpitalnych, które w żaden sposób nie zmniejszają jednak świadczonych usług medycznych. Pracująca na oddziale wewnętrznym internista nefrolog i specjalista chorób wewnętrznych, dr Anna Zejma-Olender, objęła funkcję dyrektora ds. medycznych. Stanowisko to dotychczas piastował internista kardiolog, dr Arkadiusz Wysocki, koordynator oddziału wewnętrznego w średzkim szpitalu. Jak zaznaczył prezes, zmiany nastąpiły w wyniku wielu obowiązków dr. Wysockiego, bowiem kieruje on największym oddziałem szpitalnym. Także na bloku operacyjnym zmianą jest to, że stanowisko jego kierownika objął specjalista chirurg, dr Krzysztof Karaś. Dotychczasowy kierownik zmienia pracę, odchodząc do innej placówki. 

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 20 kwietnia
Koronawirus: Stan na dzień 19 kwietnia
Problem jest - zgłoszeń nie ma
Koronawirus: Stan na dzień 18 kwietnia
Kiedy pójdziemy do restauracji?