Isamu wydał płytę!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Średzki youtuber Szymon Kasprzyk znany pod pseudonimem Isamu wydał płytę, która nosi tytuł „Dycha Białe Rękawiczki”. Znajduje się na niej 10 utworów, z czego do dwóch piosenek nagrano teledysk.

Kawałek „BMW” nagrany został na średzkim targowisku. Mimo że od premiery minęło zaledwie 20 dni, to utwór ten w serwisie Youtube ma już blisko 2 mln wyświetleń. Z kolei druga piosenka nosi tytuł „Satysfekszyn”, której premiera odbyła się 5 grudnia. Jej teledysk najprawdopodobniej również osiągnie podobną ilość wyświetleń. Oba utwory przeznaczone są raczej dla osób powyżej 18 roku życia.

Cena płyty, na której znajdziecie te utwory, wynosi 39.99 zł. Jest również dostępna limitowana wersja, która zawiera płytę „Dycha Białe Rękawiczki”, tytułowe „białe rękawiczki”, aromat zapachowy, cukierki „piguły” oraz kod do gry „One Night Casino”, stworzonej przez Szymona, o równowartości zestawu premium. Cena zestawu to 99.99 zł. Oferta limitowana jest dostępna tylko do 20 grudnia.

Media

Basia

Studentka filologii angielskiej. Interesuje się wszystkim, co związane jest z muzyką, kulturą oraz podróżami. Uwielbiam kreatywnie spędzać czas.
Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem, napisz: b.orlowska@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Mniej pociągów na średzkiej stacji
W hokeja gra dzięki tacie. Dziś marzy o igrzyskach
Które drogi wymagają naprawy?
Nie wiesz co zrobić z choinką po świętach?
A jednak są zwolnieni z opłat