"Średzka Kultura Balkonowa" już dostępna

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Kiedy w marcu, przez pandemię koronawirusa, nasze życie przybrało zupełnie inne barwy i cały świat stanął na głowie, Ośrodek Kultury postanowił stworzyć bardzo ciekawą wystawę. Zorganizował akcję pt. „Średzka Kultura Balkonowa”.

COVID-19 zmienił funkcjonowanie wszystkich ludzi i OK postanowił dowiedzieć się, jak w dzisiejszych, niecodziennych czasach ludzie relaksują się na swoich tarasach i balkonach.

Należało pochwalić się kreatywnym spędzaniem czasu. Zaangażowanie było bardzo wielkie, niemal 50 szalenie pomysłowych osób nadesłało zdjęcia do średzkiej Balkoniady.

Wystawa sprawiła, że listopadowe, szare i ponure dni zmieniły się w słoneczne, wiosenne. Galeria znalazła miejsce w Ośrodku Kultury. Przechodząc ulicą Sportową, w oknach budynku, podziwiać można pokaz zdjęć.

Indywidualne zwiedzanie wystawy, w związku z panującą sytuacją epidemiczną jest w tej chwili niemożliwe. Na facebookowym profilu OK można przenieść się w klimatyczny balkonowy świat dzięki wirtualnemu przeglądowi.

Basia

Studentka filologii angielskiej. Interesuje się wszystkim, co związane jest z muzyką, kulturą oraz podróżami. Uwielbiam kreatywnie spędzać czas.
Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem, napisz: b.orlowska@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Mniej pociągów na średzkiej stacji
W hokeja gra dzięki tacie. Dziś marzy o igrzyskach
Które drogi wymagają naprawy?
Nie wiesz co zrobić z choinką po świętach?
A jednak są zwolnieni z opłat