Kultura: Wygraj 1500 złotych z wodociągami!

Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, Wodociągów i Kanalizacji zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Hasłem przewodnim jest „110 lat średzkich wodociągów”.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać w dowolnej technice plastycznej plakat upamiętniający jubileusz MPECWiK. Konkurs skierowany jest do osób pełnoletnich. Praca powinna zostać wykonana w formacie A2. Autorem może być tylko 1 osoba. Zdjęcie pracy w formacie JPG oraz imię i nazwisko autora wraz z danymi kontaktowymi powinno być przesłane do 23 października na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Z nadesłanych zdjęć zostaną wybrane prace, których autorzy będą zobowiązani dostarczyć je w oryginale do spółki. O dostarczeniu pracy MPECWiK poinformuje mailowo lub telefonicznie. Z dostarczonych w oryginale prac zostanie wybrana 1 zwycięska.

Dla zwycięzcy przeznaczona jest nagroda pieniężna w wysokości 1500 zł, a dla wyróżnionych prac nagrody pieniężne oraz rzeczowe. Regulamin konkursu znajduje się na www.wodociagi-sroda.pl

Jędrzej

Student dziennikarstwa. Miłośnik podróży i piłki nożnej. Członek Klubu Szalonego Podróżnika i pomysłodawca Zaniemyskiego Dnia Podróżnika.
Jeżeli chcesz, żeby zajął się jakimś tematem, napisz - j.jozefowicz@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 10 maja
Odtworzą to, co było kiedyś
Koronawirus: Stan na dzień 9 maja
Koronawirus: Stan na dzień 8 maja
Zimna majowa noc i poranek