Już w piątek egzotyczna impreza! Przywitaj wakacje z AD Project

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Hawajska muzyka, koszule, naszyjniki i kapelusze. Dumnie stojąca palma. Sceneria rodem z tropików. Już w najbliższy piątek 3 lipca o godzinie 18:00 nad jeziorem w Środzie rozpocznie się impreza o egzotycznej tematyce witająca lato. W rozmowie z Jędrzejem Józefowiczem, duet chłopaków z AD Project opowiada o jej szczegółach.

Jędrzej Józefowicz: Zbliża się Wasza impreza. Dlaczego zdecydowaliście się na jej zorganizowanie?

Adam Szczudlak: Dużo ludzi przez koronawirusa nie wychodziło z domów. Nie można było robić imprez. Kiedy zniesiono obostrzenia, chcieliśmy być pierwszymi, którzy uderzą do ludzi z propozycją wspólnej zabawy. Wiele osób spragnionych jest dobrej imprezy. Z nami na taką mogą liczyć.

Jaki będzie więc jej przebieg?

AS: 150 pierwszych osób otrzyma od nas gratisy i jeśli będą mieli ukończone 18 lat to wezmą udział w naszych zabawach i konkurencjach. Będzie turniej we flanki, przeciąganie liny. Nasza impreza zorganizowana będzie w klimatach hawajskich, więc nasi goście mogą się spodziewać także zabawy rodem z Hawajów. Warto dodać, że mamy także współpracę z Red Bullem i na wejściu planujemy rozdać puszki z napojem od tego właśnie sponsora.

Dariusz Nowacki: Przygotowaną mamy także główną atrakcję, ale o tym nie chcemy jeszcze mówić, jest to niespodzianka dla tych, którzy przyjdą na naszą imprezę. Z pewnością nie będą zawiedzeni. Na scenie koło Max Mariny będzie grał Rock Events. Przy wejściu stanie barman, czynna będzie także Max Marina, z której asortymentu będzie można skorzystać. Impreza potrwa do 3:00. Nie zabraknie także ogniska.

AS: Jeśli chodzi o muzykę, to na początek będzie spokojnie, taka muzyka do posiedzenia, porozmawiania, hawajski klimat. Później coś do pośpiewania, potańczenia. Pojawią się również klubowe klimaty.

Dlaczego klimaty hawajskie?

DN: Mamy nad jeziorem palmę, rozpoczynamy wakacje, które kojarzą się z ciepłem, słońcem, odpoczynkiem. Wszystko pasuje, by zrobić zabawę właśnie w klimacie hawajskim.

Impreza jest dla każdego? Macie ograniczenia wiekowe?

DN: Impreza jest skierowana do osób pełnoletnich i nie ważne czy mają te osoby 18 lat czy 40, jesteśmy otwarci na każdego.

Mówiliście, że impreza potrwa do 3:00. Czy przewidujecie małe „after party”?

Wspólnie: Tego jeszcze nie wiemy. Być może po głównej zabawie, zrobimy coś w mniejszym gronie. Zobaczymy.

Ilu spodziewacie się osób? Co z reżimem sanitarnym?

DN: Mamy pozwolenie na 150 osób. Będzie punkt, w którym rozdamy 150 pieczątek. Te osoby mają upoważnienie do wzięcia udziału w imprezie, konkurencjach, nagrodach. Spodziewamy się, że osób może być więcej, w końcu impreza jest nad jeziorem, gdzie teren jest otwarty. My jako organizatorzy odpowiadamy za 150 osób z pieczątkami.

AS: Jeśli chodzi o środki higieny i czystości, to będziemy mieć porozstawiane w kilku punktach płyny do dezynfekowania dłoni. Ustalimy te kwestie dokładnie przed imprezą.

Jak to się stało, że powstało AD Project?

DN: Nazwę wymyśliliśmy w 10 minut podczas lekcji w styczniu. Początek nazwy oczywiście odnosi się do pierwszych liter naszych imion.

AS: Jeździliśmy na imprezy różnych ludzi, tam się dobrze czuliśmy, prowadziliśmy te imprezy, byliśmy animatorami. Stwierdziliśmy, że może sami zrobimy jakąś imprezę. Nie chcieliśmy być jednak tacy jak wszyscy, więc stworzyliśmy nazwę, pod którą będziemy je organizować.

 

 

Adam Szczudlak


Zapraszamy na bombowe rozpoczęcie wakacji w stylu hawajskim.

Palma stoi, DJ się rozgrzewa, barman gotowy jest już do dzieła.

Wskakujcie w koszule hawajskie i ruszajcie nad średzką plażę. Przeciąganie liny, flanki, dobra muzyka.

Tych wspomnień nikt Wam nie zabierze. Pozdrawiamy naszego wuja, który zdradził nam 3 ważną zasadę z 15.

Pozdrawiamy Was drodzy Czytelnicy, a także nasz nieziemski zespół AD Project, przyjaciół, rodzinę oraz nasze piękne miasto. Widzimy się 3 lipca!

 

 

Dariusz Nowacki


Zanim powstała nazwa AD Project i pomysł na tworzenie imprez, spotkań, zabaw powiedzieliśmy sobie,

że rok 2020 będzie naszym rokiem i wszystko zmierza do tego, że tak będzie, tym bardziej, że mam właśnie 20 lat.

Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie wsparcie tak wielu z Was. Liczymy na Waszą obecność.

Zaczynamy już w piątek o 18:00, wejście za darmo! Nie może Was zabraknąć.

Zapowiadają się genialne wakacje. Wypatrujcie na ulicach nasze klasyczne auto w nowej odsłonie.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Planowane wyłączenia prądu.
Przygotujesz tytkę dla potrzebujących?
Czy w Brodowie będzie bezpieczniej?
Albo bez uprawnień, albo nietrzeźwi
Odpust ku czci patronki