Tomasz Barański w Środzie Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

7 marca w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Rolniczych w Środzie odbędzie się VII Turniej Tańca Towarzyskiego Gest o Puchar Burmistrza Środy.

Taneczne emocje rozpoczną się o godzinie 10:00, blok 2 o 13:00, a finał imprezy o godzinie 18:00. Gwiazdą wieczornej gali będzie Tomasz Barański – tancerz zawodowy, instruktor tańca, choreograf. Półfinalista piątej edycji programu TVN, You Can Dance – Po prostu tańcz. Trener w programie TVN, Taniec z gwiazdami oraz programie Polsatu, Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. W parze z Eweliną Lisowską wygrał finał czwartej edycji konkursu. W 2014 stworzył grupę taneczną „Next”, która zadebiutowała występem w trakcie Sopot Hit Festiwal 2014. Udział w marcowym wydarzeniu jest płatny. Wejście na trybunę hali sportowej kosztuje 20 złotych, gala oglądana z parkietu przy stoliku kosztuje 30 złotych od osoby. Bilety są dostępne w sekretariacie Ośrodka Kultury, możliwa jest rezerwacja telefoniczna. (Tel. 612 852 305).

Jędrzej

Student dziennikarstwa. Miłośnik podróży i piłki nożnej. Członek Klubu Szalonego Podróżnika i pomysłodawca Zaniemyskiego Dnia Podróżnika.
Jeżeli chcesz, żeby zajął się jakimś tematem, napisz - j.jozefowicz@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 18 maja
Groził wysadzeniem mieszkania
Silny deszcz i możliwe burze
Koronawirus: Stan na dzień 17 maja
Koronawirus: Stan na dzień 16 maja