Tegorocznymi gwiazdami bitew będą: Kayah, Bayer Full, oraz Grzegorz Hyży. Tegorocznymi gwiazdami bitew będą: Kayah, Bayer Full, oraz Grzegorz Hyży.

Zaniemyśl: Bayer Full, Grzegorz Hyży i Kayah na Bitwach Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W przyszłą sobotę już po raz 41. odbędą się Zaniemyskie Bitwy Morskie. Gwiazdą wieczoru będzie Kayah, a wcześniej wystąpią Bayer Full oraz Grzegorz Hyży.

Tegoroczne Zaniemyskie Bitwy Morskie rozpoczną się o godz. 5:30 zawodami wędkarskimi o Puchar Gminy, które zostaną rozegrane nad jeziorem Raczyńskim. O godz. 9:30 w strażnicy OSP rozpocznie się zbiórka krwi dla potrzebujących. Z kolei popołudniu przygotowano program dla najmłodszych – o godz. 15 spektakl „Morskie opowieści”, a trzy godziny później „Piosenki z kapelusza”.

O godz. 17:00 rozpocznie się koncert zespołu Bayer Full, najstarszego zespołu disco polo, który powstał w 1984 r. Do tej pory grupa sprzedała siedem płyt o łącznym nakładzie 16 mln egzemplarzy. Fanów muzyki pop ucieszy występ Grzegorza Hyżego, który rozpocznie się o godz. 19:45. Gwiazdą wieczoru będzie Kayah (początek koncertu o godz. 21:00).

To nie jedyne atrakcje święta Gminy Zaniemyśl. O godz. 22:30 zaplanowano pokaz sztucznych ogni, a po nim zabawę taneczną z DJ Zaleya.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 10 maja
Odtworzą to, co było kiedyś
Koronawirus: Stan na dzień 9 maja
Koronawirus: Stan na dzień 8 maja
Zimna majowa noc i poranek