Grudniowe prezenty kulturalne Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ośrodek Kultury w Środzie jeszcze w tym roku przyjmie nową nazwę. Uroczystości przekształcenia go w Ośrodek Kultury im. Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz odsłonięcia tablicy pamiątkowej z okazji 80. rocznicy otwarcia Domu Społecznego odbędą się 29 grudnia o godz. 13:00.

We wtorek 12 grudnia o godz. 9:00 odbędzie się I Przedszkolny Przegląd Jasełek. Mali aktorzy będą prezentować przedstawienia o tematyce świątecznej. Na to spotkanie szczególnie zaproszona jest publiczność przedszkolna i szkolne. To oni będą wyjątkowymi widzami i recenzentami na pierwszym przeglądzie.
W środę 13 grudnia o godz. 18:00 przyjdzie czas na Akademię Kobiecości, a dzień później, 14 grudnia o godz. 17:00 – na Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Studia Piosenki GAMA.
Po świętach, w czwartek 28 grudnia o godz. 18:00 na wspaniałą koncertową ucztę pt. „Nasze Święta” zaprasza grupa Pajszczyk&Sysak.
 

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 18 maja
Groził wysadzeniem mieszkania
Silny deszcz i możliwe burze
Koronawirus: Stan na dzień 17 maja
Koronawirus: Stan na dzień 16 maja