Wydrukuj tę stronę
Teatr Enigma, Karolina Rez i producent Artur Banaszkiewicz zapraszają na spektakl do Dublina Teatr Enigma, Karolina Rez i producent Artur Banaszkiewicz zapraszają na spektakl do Dublina

Oglądaj teatr w Dublinie

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Mało kto wie, że może „zasiąść” wśród publiczności w teatrze w Dublinie (Irlandia), gdzie w spektaklu grać będą polscy aktorzy.

Artur Banaszkiewicz, średzianin zaangażowany w produkcję przedstawienia w Irlandii, postanowił przez internet transmitować sztukę pt. „ Dobrze kochanie”, dając możliwość rodzinie, znajomym i wszystkim Polakom, w czwartek 23 maja o godz. 20:30, zobaczenia jej na odległość ponad 1830 km.
- Przedsięwzięcie jest unikatowe na skalę światową, niewiele jest bowiem produkcji teatralnych, które transmituje się na żywo (polski Teatr Telewizji chlubnym wyjątkiem), tym bardziej w Irlandii mało komu przyszłoby to do głowy – komentuje wydarzenie A. Banaszkiewicz.
Z pewnością wygodniej będzie oglądać przedstawienie ze swojego salonu i jednocześnie, mając poczucie udziału w przedstawieniu na żywo, z którego zawsze płynie niesamowita energia. Jak można obejrzeć przedstawienie? Wystarczy zakupić bilet na www.bit.ly/DobrzeKochanie_TeatrOnline. Pan Artur zaprasza też do dyskusji o sztuce na Facebooku: facebook.com/EnigmaTheatreDublin.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl