Teatr Enigma, Karolina Rez i producent Artur Banaszkiewicz zapraszają na spektakl do Dublina Teatr Enigma, Karolina Rez i producent Artur Banaszkiewicz zapraszają na spektakl do Dublina

Oglądaj teatr w Dublinie

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Mało kto wie, że może „zasiąść” wśród publiczności w teatrze w Dublinie (Irlandia), gdzie w spektaklu grać będą polscy aktorzy.

Artur Banaszkiewicz, średzianin zaangażowany w produkcję przedstawienia w Irlandii, postanowił przez internet transmitować sztukę pt. „ Dobrze kochanie”, dając możliwość rodzinie, znajomym i wszystkim Polakom, w czwartek 23 maja o godz. 20:30, zobaczenia jej na odległość ponad 1830 km.
- Przedsięwzięcie jest unikatowe na skalę światową, niewiele jest bowiem produkcji teatralnych, które transmituje się na żywo (polski Teatr Telewizji chlubnym wyjątkiem), tym bardziej w Irlandii mało komu przyszłoby to do głowy – komentuje wydarzenie A. Banaszkiewicz.
Z pewnością wygodniej będzie oglądać przedstawienie ze swojego salonu i jednocześnie, mając poczucie udziału w przedstawieniu na żywo, z którego zawsze płynie niesamowita energia. Jak można obejrzeć przedstawienie? Wystarczy zakupić bilet na www.bit.ly/DobrzeKochanie_TeatrOnline. Pan Artur zaprasza też do dyskusji o sztuce na Facebooku: facebook.com/EnigmaTheatreDublin.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Uratujmy Fabiana! Pokonajmy glejaka!
Siew buraków pełną parą
Zamów wywóz szamba przez aplikację
Akademia Żeglarstwa rozpoczęła sezon
Kiedy nastąpi koniec budowy makiety?