Bank Pekao
Średzka publiczność z podziwem słuchała śpiewu Maksymiliana Skiby. Średzka publiczność z podziwem słuchała śpiewu Maksymiliana Skiby.

Biblioteczna koncertomania

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W czwartek 9 maja Biblioteka Publiczna w Środzie zaprosiła miłośników muzyki poważnej i śpiewu na tradycyjny koncert z cyklu „Muzyczna uczta duchowa”.

Fani muzycznych, cyklicznych, spotkań bibliotecznych wiedzą, że nie muszą wyjeżdżać ze Środy do innych miast, by uczestniczyć w pięknych koncertach na miarę Filharmonii czy Opery. Średzka Biblioteka Publiczna zapewnia miłośnikom spotkań w pełni profesjonalne koncerty, z udziałem wspaniałych artystów. Na ostatnim spotkaniu wystąpili Maksymilian Skiba (baryton), Paulina Zarębska (fortepian), kompozytor Krzysztof Kuśmierek (saksofon) oraz kompozytor Filip Chojnacki (fortepian).
W programie, oprócz nutki jazzu, publiczność usłyszała również utwory W. A. Mozarta, G. Donizettiego, P. Czajkowskiego i St. Moniuszki. Koncert prowadziła Dominika Dobrolińska.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Trybu "Policjant" nie da się wyłaczyć
Potencjalny morderca w areszcie
Sprzedaż alkoholu w ubiegłym roku
Tą tragedią żyło tysiące średzian. Czy dziś jej życie może stać się przykładem świętości?
Wielki Post, czyli czas nawrócenia się