Tak się bawi, tak się bawi. Kto? Środa Wielkopolska. Tak się bawi, tak się bawi. Kto? Środa Wielkopolska.

Środa świętuje urodziny "Mrówki" [ZDJĘCIA]

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

W rytmach muzyki disco polo w sobotę 27 kwietnia średzianie świętowali 1. urodziny marketu PSB Mrówka.

Jak w koncertowym maratonie zaprezentowały się gwiazdy muzyki disco polo, znane i lubiane zespoły: Next, Andre, After Party i Classic. Z wszystkimi gwiazdami fani mieli okazję porozmawiać, zrobić wspólne zdjęcie, zdobyć autograf i ich płyty. Publiczność śpiewała i bawiła się wspaniale.
Wydarzeniu towarzyszyły uciechy dla podniebienia i żołądka, czyli grill, jajecznica, popcorn i wata cukrowa dla dzieci. Najmłodsi poprzez malowanie twarzy mogli wcielić się w bajkowe postacie. Ponadto za „najwyższy paragon” w ciągu godziny klienci PSB Mrówka mogli wygrać nagrody, a w godzinach wieczornych wyłoniono zwycięzcę nagrody głównej, czyli zdobywcę 50-calowego telewizora.

PSB Mrówka w Środzie mieści się w budynku i na terenie, którego właścicielem jest D. Pachura. Podczas imprezy obecny był także Klaudiusz Winkiel – mieszkaniec Poznania i właściciel Mrówki, który rok temu zdradził nam, że przy wyborze Środy, jako miejsca dla marketu, zasugerował się lokalizacją naszego miasta, liczbą mieszkańców i gotowym już obiektem.
Pierwsze sklepy PSB Mrówka powstały w 2002 roku. Ich celem jest uzupełnienie aktualnej oferty składów PSB o nowy asortyment, kupowany przede wszystkim przez klientów detalicznych prosto z półek marketu. Sklepy te posiadają w ofercie około 25 tys. pozycji asortymentowych potrzebnych do remontu, wyposażenia, utrzymania domu, ogrodu i posesji. Mrówki są obecnie najliczniejszą siecią detaliczną sektora „dom i ogród” w Polsce.

Galeria

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Planowane wyłączenia prądu.
Przygotujesz tytkę dla potrzebujących?
Czy w Brodowie będzie bezpieczniej?
Albo bez uprawnień, albo nietrzeźwi
Odpust ku czci patronki