Oceń ten artykuł
(1 głos)

Teatralna Majówka to VI Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych. Odbędzie się ona 24 maja w średzkim Ośrodku Kultury, który jest organizatorem przeglądu.

W przeglądzie, którego celem jest promocja teatru dziecięcego, mogą wziąć udział amatorskie dziecięce grupy teatralne z całej Polski w przedziale wiekowym szkół podstawowych. Warunkiem udziału zespołów jest nadesłanie karty zgłoszeniowej do 6 maja, na adres: Ośrodek Kultury ul. 20 Października 30, 63-000 Środa, z dopiskiem „Teatralna Majówka 2019”.
O zakwalifikowaniu grupy, zespoły powiadomione zostaną drogą mailową do 10 maja.
Podczas prezentacji grup teatralnych jury oceniać będzie: dobór repertuaru, reżyserię, kulturę słowa, grę aktorską, rozwiązania sceniczne, ogólne wrażenie artystyczne i przyzna nagrodę grand prix – Niezapominajkę w dwóch kategoriach wiekowych (kl. 0-3 i 4-8).
Dodatkowych informacji na temat przeglądu udziela: Agnieszka Kaźmierczak, tel. 665 788 857 (w godz. 16:00-20:00), e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 13 kwietnia
Koronawirus: Stan na dzień 12 kwietnia
Kapsuła czasu w Rumiejkach
Koronawirus: Stan na dzień 11 kwietnia
Akcja strażaków na Jeziorze Raczyńskim