Wydrukuj tę stronę
Stojąc w miejscu przyszłej sceny, Dariusz Kowalewski w imieniu organizatorów imprezy zaprasza na muzyczny spektakl zespołu No Longer Music. Stojąc w miejscu przyszłej sceny, Dariusz Kowalewski w imieniu organizatorów imprezy zaprasza na muzyczny spektakl zespołu No Longer Music.

Koncertowo-teatralne show Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wyjątkowy koncert zespołu No Longer Music wraz z grą świateł i efektami specjalnymi oraz teatr będzie – jak twierdzą organizatorzy – wspaniałą ucztą dla duszy.

Impreza, której organizatorem jest Wielkopolskie Stowarzyszenie Nadzieja, odbędzie się w najbliższy czwartek 30 sierpnia w godz. 19:00-21:30 na parkingu nad Jeziorem Średzkim.
– Wydarzenie jest bezpłatne, a my działamy non profit, stąd zwróciliśmy się do gminy Środa z propozycją współtworzenia tej imprezy – mówi koordynator wydarzenia, Dariusz Kowalewski. – Wykonawcy przyciągają młodych ludzi. Mają bardzo dobry kontakt z publicznością. David Pierce, lider i założyciel zespołu, często pod koniec występu wychodzi do publiczności. Skąd ten gość w dredach ma tyle energii?– dodaje.
D. Kowalewski zapowiada, że będzie to show w rodzaju rock opery. Występ muzyków oraz aktorów z USA, Anglii, Brazylii i Polski składa się z muzyki, światła, teatru i efektów specjalnych.
Następnego dnia, 31 sierpnia, o godz. 12:00 w Ośrodku Kultury odbędzie się spotkanie z liderem zespołu.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl