W ubiegłym roku zachwycili średzką publiczność. Niedawno jury w Stalowej Woli. Mimo sukcesu spektaklu „Pustostan” i pandemicznej rzeczywistości Teatr NP nie zwalnia tempa i przygotowuje…
Mimo że sezon z kolejką już się zakończył, to jednak końca nie mają atrakcje związane ze średzką „Baną”.
Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, Wodociągów i Kanalizacji zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Hasłem przewodnim jest „110 lat średzkich wodociągów”.
W środę 9 października o godzinie 19:00 w średzkim Ośrodku Kultury wystąpi Kabaret Jurki ze swoim nowym programem wolność. Bilety są już dostępne.
„Ja tam byłam” – to tytułowa piosenka kolejnej solowej płyty średzkiej artystki. Jest to już piąty krążek z muzycznego cyklu „Klimaty” Ewy Kusik.
Hawajska muzyka, koszule, naszyjniki i kapelusze. Dumnie stojąca palma. Sceneria rodem z tropików. Już w najbliższy piątek 3 lipca o godzinie 18:00 nad jeziorem w…
W piątek po Bożym Ciele znów możliwe będzie pójście do kina w Środzie. Poznaliśmy repertuar średzkiego kina na najbliższe dni.
Budka Suflera i Felicjan Andrzejczak w czwartek 28 maja w serwisie YouTube mieli premierę nowego utworu „Niebo na co dzień”.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Największy dobowy przyrost zakażeń od początku pandemii
Koronawirus: Od północy cmentarze są zamknięte. Co jeszcze nas czeka?
Środa: Zmiany w organizacji ruchu
Premiera nowego spektaklu w przyszłym roku?
Koronawirus: Stan na dzień 30 października