Oferty kredytów hipotecznych dynamicznie się zmieniają, różnica między kosztami poszczególnych ofert potrafi wynosić kilkadziesiąt tysięcy złotych, dlatego zawsze należy porównać dostępne możliwości. Oferty kredytów hipotecznych dynamicznie się zmieniają, różnica między kosztami poszczególnych ofert potrafi wynosić kilkadziesiąt tysięcy złotych, dlatego zawsze należy porównać dostępne możliwości.

Kredyt hipoteczny? W jakim banku wybrać, żeby nie przepłacić?

Oceń ten artykuł
(11 głosów)

Większość osób w swoim życiu będzie w sytuacji, w której musi zaciągnąć kredyt hipoteczny. Niektórzy postanawiają uzyskać kredyt hipoteczny w banku, w którym posiadają konto osobiste od dłuższego czasu – nic bardziej mylnego!

Oferty kredytów hipotecznych dynamicznie się zmieniają, różnica między kosztami poszczególnych ofert potrafi wynosić kilkadziesiąt tysięcy złotych, dlatego zawsze należy porównać dostępne możliwości. Przyszły kredytobiorca może porównać oferty samodzielnie – chodząc od banku do banku i prosząc o ich przedstawienie. Sposób ten jest czasochłonny oraz nie zawsze miarodajny – doradca w banku może nie posiadać wystarczającej wiedzy, aby przedstawić ofertę, na którą klient może liczyć. Na rynku kredytów hipotecznych jest kilkadziesiąt ofert – samodzielne porównywanie oraz wybór najlepszej może stanowić wielki problem dla osoby spoza branży, dlatego warto zdać się na eksperta.

Na czym polega moja praca?

Pomogę Tobie uzyskać kredyt hipoteczny na najlepszych warunkach. Zbadam Twoją zdolność kredytową oraz plany dotyczące nieruchomości. Przedstawię oferty wszystkich banków oraz wskażę najlepsze. Omówimy wszystkie koszty związane z kredytem hipotecznym oraz odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Przekażę kompletną listę dokumentów, które są wymagane przez wybrane banki. Zajmę się wszystkimi formalnościami – wnioskami, załącznikami itp. W pełni zajmę się procesem kredytowym: złożeniem wniosków, negocjacjami oraz kontaktem z bankiem. Przed podpisaniem umowy kredytowej dokładnie ją z Tobą omówię oraz odpowiem na wszystkie pytania. Na życzenie klienta mogę być obecny podczas podpisywania umowy w banku.
W skrócie: ściągam ciężar procesu kredytowego z Twoich barków!

Ile kosztuje moja pomoc?

Moja pomoc jest dla Ciebie całkowicie BEZPŁATNA. Wynagradza mnie bank, w którym dochodzi do podpisania umowy kredytowej. Nie masz przez to droższej oferty – oferty są identyczne jak w banku.

Dlaczego warto?

Oszczędzasz czas. Procedury bankowe jak i oferty stale się zmieniają – aby być na bieżąco potrzeba poświęcić dużo czasu. Dla osoby, która nie ma styczności z bankowością na co dzień dużo rzeczy może być niezrozumiałe.

Oszczędzasz pieniądze

Wybór nieodpowiedniej oferty kredytowej może skutkować większymi kosztami kredytu. Różnica między kosztami kredytu dochodzi czasami do kilkudziesięciu tysięcy złotych, dlatego nie warto szukać oferty na własną rękę.

Bezpłatność

Za swoją pomoc nie pobiorę od Ciebie ani złotówki!

Dostępność

Jestem dostępny dla Ciebie praktycznie cały czas. Możemy spotkać się w biurze, na kamerce, porozmawiać przez telefon lub w inny sposób, który jest dla Ciebie wygodny.

Czym jeszcze się zajmuję?

Oprócz kredytów hipotecznych zajmuję się również kredytami gotówkowymi oraz konsolidacyjnymi.

Zapraszam do kontaktu:
Telefon: 663 140 679
Media społecznościowe: www.facebook.com/EkspertKredytowyMaciejWojewodzic
Strona internetowa: https://ekspertkredytowymaciejwojewodzic.pl
Posiadam biuro w Środzie Wielkopolskiej – spotkania umówione telefonicznie.

 

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 20 kwietnia
Koronawirus: Stan na dzień 19 kwietnia
Problem jest - zgłoszeń nie ma
Koronawirus: Stan na dzień 18 kwietnia
Kiedy pójdziemy do restauracji?