Środa: Będą nowe parkingi na Kegla

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Cztery firmy złożyły ofertę na przebudowę ul. Kegla i Szpitalnej. Na zrealizowanie inwestycji w technologii asfaltowej gmina zabezpieczyła 400 tysięcy złotych. Tylko jedna z firm podała wyższą cenę za przebudowę. Prace powinny ruszyć jeszcze w tym roku.

Pierwszą z nich jest IZBRUK Zakład Ogólnobudowlany Macieja Rybickiego z Dziedzic, która zadanie zrealizowałaby za 364.581,69 zł. Drugą firmą jest Zakład Robót Wielobranżowych Kubiaczyk z Kokoszek, cena oferty to 474.656, 35 zł. Trzecia oferta należy do Zakładu – Drogowo – Transportowego Sławomira Begiera z Nekli, koszt realizacji inwestycji wyniósłby 325.000.00 zł. Natomiast czwarta ze złożonych ofert należy do Firmy Robót Drogowych Krzysztofa Kukulskiego z Kijewa, cena oferty wynosi 366.000.00 zł.

Firma, która zostanie wyłoniona do zrealizowania inwestycji ma 40 dni od podpisania umowy na wywiązanie się z zadania oraz 60 miesięczny okres gwarancji. Jednym z celów inwestycji jest zwężenie obecnej ulicy i stworzenie nowych miejsc postojowych.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Uzyskaj świadczenie za pobyt na kwarantannie
Koronawirus: Stan na dzień 24 października
Koronawirus: Więcej łóżek szpitalnych dla zakażonych
Alkohol przyczyną wielu kłopotów
Koronawirus: Stan na dzień 23 października