Środa: Trzy oferty na dokończenie trybuny

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Urząd Miejski otworzył oferty w przetargu na rozbudowę średzkiego stadionu. Jedna z ofert daje nadzieję na to, że kolejne prace w tym obiekcie nastąpią jeszcze w tym roku.

Przypomnijmy, że postępowanie przetargowe dotyczyło budowy stadionu w zakresie instalacji wewnętrznych sanitarnych: centralnego ogrzewania, instalacji wody zimnej i ciepłej, instalacji przeciwpożarowej hydrantowej, instalacji węzła cieplnego i kanalizacji sanitarnej.

W piątek okazało się, że do urzędu złożono trzy oferty. Wstępny kosztorys prac wyniósł 1 114 000 zł. Tylko jedna z propozycji zmieściła się w tej kwocie. Złożyła ją Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Tabaka ze Środy. Zaoferowała wykonanie prac za kwotę 999 807,17 zł. Pozostałe dwie oferty przekraczały kosztorys. Należały do Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Łukasz Pacyński ze Środy (1 583 075 zł) oraz firmy Spochacz z Ruszkowa (1 820 400 zł).

Nie jest wykluczone, że to nie będzie koniec tegorocznych prac na stadionie. W najbliższych miesiącach ma zostać przygotowany przetarg na budowę dachu nad trybuną.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koszuty: Zablokowana jedenastka! Rolnicy nie ustępują
Koronawirus: Tak źle jeszcze nie było
Zapal znicz pamięci
Koronawirus: Stan na dzień 20 października
Koronawirus: Stan na dzień 19 października