Brodowo: Wybudują sygnalizację świetlną

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Prawdopodobnie do 20 listopada na skrzyżowaniu w Brodowie powstanie sygnalizacja świetlna. Tak wynika z deklaracji firm, które złożyły oferty na jej wykonanie.

Jak informuje Marcin Kucharczak z Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad sygnalizacja ma powstać na skrzyżowaniu drogi krajowej z ul. Słoneczną i Przemysłową. W nieograniczonym przetargu na wykonanie zadania „Zaprojektowanie i budowa sygnalizacji świetlnej w ciągu drogi krajowej nr 11 w Brodowie i Kotlinie” oferty złożyły 3 firmy.

Pierwsza to Zakład Budowy i Konserwacji Urządzeń Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Józef Wojciechowski z Niechanowa, oferowana przez ten zakład kwota za wykonanie zadania to 925. 001,82 zł, druga Ductus z Ostrowa Wielkopolskiego zaoferowała 649.444,00 zł i trzecia Zakład Robót Drogowych i Sygnalizacyjnych Ciechdrog Krzysztof Kowalczyk z Ciechanowa w swojej ofercie złożyła kwotę 750.300,00 zł. Każda z firm spełnia wymagania Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, która na ten cel chce przeznaczyć 1.100.000,00.

Jędrzej

Student dziennikarstwa. Miłośnik podróży i piłki nożnej. Członek Klubu Szalonego Podróżnika i pomysłodawca Zaniemyskiego Dnia Podróżnika.
Jeżeli chcesz, żeby zajął się jakimś tematem, napisz - j.jozefowicz@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koszuty: Zablokowana jedenastka! Rolnicy nie ustępują
Koronawirus: Tak źle jeszcze nie było
Zapal znicz pamięci
Koronawirus: Stan na dzień 20 października
Koronawirus: Stan na dzień 19 października