Środa: Dla kogo przeznaczono nakrętki z serc?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W bardzo krótkim czasie udało się zapełnić pojemniki na nakrętki. Trafiły one do Mai Kujawy. Do kogo trafią kolejne? Zakład Gospodarki Komunalnej czeka na propozycje.

O dziewczynce pisaliśmy już na łamach „GPŚ”. 10 – miesięczna Maja pochodzi z Markowic i cierpi na wrodzoną wadę nóg. Wciąż trwa zbiórka pieniędzy na operację - www.siepomaga.pl/maja-kujawa oraz licytacja na Facebooku – Ratujmy nóżki Mai – Licytacje dla Majki.

Jak informuje Jakub Litke, rzecznik ZGK, kolejna transza nakrętek została wyciągnięta w ubiegłym tygodniu  i trafiła do Szymka Walkowiaka. Chłopca, którego historię zna już chyba każdy nasz Czytelnik. Szymka czeka drugi etap leczenia. 29 sierpnia przejdzie operację wydłużania nogi. Zbiórkę na rzecz tego zabiegu można wspomóc wchodząc na www.siepomaga.pl/szymekwalkowiak.

- Po akcji dla Mai, mieszkańcy zaproponowali, aby następne nakrętki trafiły do Szymka. Chcemy pomóc jak największej liczbie potrzebujących, więc z chęcią przyjmujemy wszelkie propozycje – mówi Jakub Litke z ZGK.

Jędrzej

Student dziennikarstwa. Miłośnik podróży i piłki nożnej. Członek Klubu Szalonego Podróżnika i pomysłodawca Zaniemyskiego Dnia Podróżnika.
Jeżeli chcesz, żeby zajął się jakimś tematem, napisz - j.jozefowicz@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 20 kwietnia
Koronawirus: Stan na dzień 19 kwietnia
Problem jest - zgłoszeń nie ma
Koronawirus: Stan na dzień 18 kwietnia
Kiedy pójdziemy do restauracji?