Kijewo: Nie ma chętnych na biurowiec

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Niepowodzeniem zakończył się drugi przetarg na sprzedaż nieruchomości położonej w Kijewie. Nie znalazł się żaden chętny oferent do wniesienie wadium do postępowania.

Przedmiotem przetargu była nieruchomość o powierzchni działki 0,2415 ha w Kijewie. W jej skład wchodzi działka o nr ewidencyjnym 155/55 o wspomnianej powierzchni oraz budynek biurowo-magazynowy o powierzchni użytkowej łącznej wynoszącej 1095,86 m2. Obiekt znajduje się w zabudowie wolnostojącej. Część biurowa jest trzykondygnacyjna (piwnica + parter + poddasze użytkowe), a część magazynowa jest parterowa. To budynek w konstrukcji murowanej, pokryty dachówką nad częścią biurową. Jego stan techniczny określa się jako niski.

Cena wywoławcza nieruchomości miała wynieść 1 mln 100 tys. zł. Aby jednak wziąć udział w postępowaniu przetargowym należało wpłacić wadium w wysokości 110 tys. zł, jednak nie znalazł się żaden chętny do zakupienia nieruchomości. Dodajmy, że jest to już drugie postępowanie przetargowe, które zakończyło się niepowodzeniem.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koszuty: Zablokowana jedenastka! Rolnicy nie ustępują
Koronawirus: Tak źle jeszcze nie było
Zapal znicz pamięci
Koronawirus: Stan na dzień 20 października
Koronawirus: Stan na dzień 19 października