Mieszkańcy Zdziechowic nie mogą schronić się przed deszczem jeśli nie ubrali kaloszy. Mieszkańcy Zdziechowic nie mogą schronić się przed deszczem jeśli nie ubrali kaloszy. MM

Gdzie czekać na autobus?

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Czekając na autobus podczas deszczowego dnia, można skryć się pod dachem przystanku. Niestety, nie wszyscy mieszkańcy naszego powiatu mają taką możliwość. I nie chodzi tu o brak zadaszenia.

Do naszej redakcji napisała mieszkanka Zdziechowic. Przysłała też zdjęcia tłumaczące całą sprawę. Chodziło o przystanek autobusowy, który nie tylko podczas silnych ulew jest całkowicie zatopiony. ? Uczniowie oraz inni pasażerowie podróżujący autobusami podmiejskimi nie mają jak się schronić przed deszczem i są zmuszeni stać obok przystanku. Nasz przystanek jest postawiony po prostu na trawniku ? tłumaczy problem pani Małgosia. Faktycznie, osoby chcące poczekać na komunikację miejską w Zdziechowicach w deszczowy dzień muszą wybierać pomiędzy mokrą głową a mokrymi butami.
Problem mieszkańców zgłosiliśmy do ZGK, które obiecało, że w ciągu tygodnia obejrzy felerny przystanek i spróbuje pomóc korzystającym z niego pasażerom.

Mariusz

Z wykształcenia inżynier, z zamiłowania dziennikarz wierzący w ideę darmowego dostępu do informacji, wolnych mediów i wolnego oprogramowania. Pasjonat technologii, ekologii i motoryzacji, zwłaszcza tej włoskiej.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – redakcja@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 18 maja
Groził wysadzeniem mieszkania
Silny deszcz i możliwe burze
Koronawirus: Stan na dzień 17 maja
Koronawirus: Stan na dzień 16 maja