Z Hotelu Paradise do Zaniemyśla!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W Restauracji Pozytywka w Zaniemyślu odbyła się kobieca sesja Anny Adamczyk, uczestniczki pierwszej edycji programu Hotel Paradise. Modelka wraz ze swoją panią fotograf szukały pięknego wnętrza do sesji fotograficznej, wybór padł na Pozytywkę. Dlaczego?

Restauracja Pozytywka po generalnym remoncie zyskała między innymi piękną złotą salę. Przybywający do niej na posiłek goście mogą zobaczyć przede wszystkim masywną, odrestaurowaną przedwojenną żeliwną wannę, której wnętrze wypełniają bujne zielone kwiaty. Wanna swoim wystrojem przykuwa wzrok wielu. Wśród osób, które zainteresowały się tym miejscem znalazła się Anna Adamczyk, znana z telewizyjnego programu Hotel Paradise. Wanna z kwiatami zachwyciła gwiazdę.

- Cała sesja przebiegła w bardzo miłej atmosferze, nie zabrakło dużej dawki śmiechu i sytuacyjnych żartów. Pani Anna, zapewniła, że chętnie odwiedzi Zaniemyśl, kiedy zrobi się cieplej i obostrzenia rządu zostaną złagodzone, a wizytę w gminie zakończy pysznym obiadem w Pozytywce – informuje personel restauracji.

Sesję Anny Adamczyk wykonała Joanna Odalanowska, fotografka ze Środy. Uczestniczka Hotelu Paradise mogła liczyć także na profesjonalny make up, który wykonała Roma Foltynowicz, również ze Środy.

- To moje pierwsze odwiedziny w restauracji Pozytywka oraz pierwsza współpraca z cudownym duetem – fotografem Joanną Odalanowską oraz make up artist Romą Foltynowicz. Jestem oczarowana atmosferą tego miejsca oraz życzliwością osób, z którymi miałam możliwość współpracy. Jestem przekonana, że nie jest to moja ostatnia wizyta w Pozytywce. Będę szczerze rekomendować Pozytywkę oraz współpracę z Asią i Romą, ponieważ są profesjonalistkami – skomentowała dla naszej redakcji minioną sesję Anna Adamczyk.

Pierwowzorem Hotelu Paradise był program Paradise Hotel, wyemitowany w USA w 2003 roku. Od tamtej pory powstało 56 edycji programu w 14 krajach na całym świecie. Polski odpowiednik programu został zrealizowany na indonezyjskiej wyspie Bali.

Zasady programu są proste, mieszkańcy wyspy muszą zrobić wszystko, by każdy tydzień zakończyć z partnerem u boku.

- To nie tylko kolejny tydzień egzotycznych wakacji na rajskiej wyspie, to również krok bliżej do wygrania 100 tys. złotych. Aby osiągnąć swój cel będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Co tydzień w Hotelu Paradise będą pojawiać się nowi mieszkańcy. Strategia i spryt, a może lojalność i prawdziwe uczucie – co pomoże im zostać na Bali jak najdłużej i dojść do wymarzonego finału? Ile z maksymalnej puli uda się wygrać finalistom? Czy pieniądze trafią do obojga czy tylko do jednego z nich? Tego widzowie i sami uczestnicy dowiedzą się dopiero w ostatnim odcinku, kiedy przyjdzie im sprawdzić lojalność swojego partnera – czytamy na stronie tvn.pl.

Anna Adamczyk nie była pierwszą gwiazdą, która odwiedziła Pozytywkę. Wcześniej restauracja gościła m.in. Michała Wiśniewskiego, Sławomira Świerzyńskiego, czy muzyków z zespołu After Party.

Jędrzej

Student dziennikarstwa. Miłośnik podróży i piłki nożnej. Członek Klubu Szalonego Podróżnika i pomysłodawca Zaniemyskiego Dnia Podróżnika.
Jeżeli chcesz, żeby zajął się jakimś tematem, napisz - j.jozefowicz@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 20 kwietnia
Koronawirus: Stan na dzień 19 kwietnia
Problem jest - zgłoszeń nie ma
Koronawirus: Stan na dzień 18 kwietnia
Kiedy pójdziemy do restauracji?