Kalendarz, który niesie pomoc

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Za niespełna miesiąc rozpocznie się nowy rok. Warto już teraz pomyśleć o zakupie kalendarza. W wielu przypadkach kupując takowy, można wspomóc szczytny cel.

Swoje kalendarze drukują różne stowarzyszenia. To praktyczny sposób na pozyskanie gotówki na działalność statutową. OSP Pięczkowo rozdając kalendarze zbiera fundusze na doposażenie nowego wozu, który wkrótce trafi do tej jednostki. W podobny sposób finanse pozyskuje np. OSP Brodowo.

Teraz istnieje także możliwość zakupu kalendarzy średzkiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Kalendarz kosztuje 20 zł, a zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na realizowanie interwencji, utrzymanie domów tymczasowych i leczenie podopiecznych. Każdy oczywiście może podarować większą kwotę. W zamian otrzymuje praktyczny kalendarz, w którym w rolę modelek i modeli wcielili się mieszkańcy średzkiego schroniska. Kalendarze można zakupić u członków TOZ i w kilku punktach na terenie miasta. Możliwa jest także wysyłka. Tel. 509 628 848.

Basia

Studentka filologii angielskiej. Interesuje się wszystkim, co związane jest z muzyką, kulturą oraz podróżami. Uwielbiam kreatywnie spędzać czas.
Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem, napisz: b.orlowska@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Mniej pociągów na średzkiej stacji
W hokeja gra dzięki tacie. Dziś marzy o igrzyskach
Które drogi wymagają naprawy?
Nie wiesz co zrobić z choinką po świętach?
A jednak są zwolnieni z opłat