Etyliniarze zapraszają na MotoMikołajki!

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Średzcy Etyliniarze serdecznie zapraszają wszystkich motocyklistów i sympatyków na MotoMikołajki 2020. Wydarzenie już w najbliższą niedzielę!

Organizatorzy informują, że przejazd odbędzie się zgodnie z zasadami ruchu drogowego oraz bezpieczeństwa w związku z COVID-19.

- Mikołaje nie zatrzymują się na Starym Rynku, będzie tylko przejazd ulicami miasta świątecznie udekorowanymi motocyklami – informują Etyliniarze.

Zbiórka motocyklistów na „Dużym Orlenie” 6 grudnia o 11:30. Każdy z uczestników proszony jest o przestrzeganie zasad. Maseczki i kominiarki obowiązkowe!

Trasa przejazdu obejmie: Duży Orlen, rondo Jana Pawła II, 20 Października, 17 Września, Wiosny Ludów, Dąbrowskiego, Żwirki i Wigry, Wrzesińską, Witosa, Topolską, Weychana, Hallera, Poselską, Niedziałkowskiego, Dąbrowskiego, Żwirki i Wigury, Czerwonego Krzyża, Plac Armii Poznań, Plac Zamkowy, Dolna, Kilińskiego, Kórnicką, Prądzyńskiego, Poselską, Sportową, Olimpijską, Kościuszki, Dolną, Daszyńskiego, Nekielską, Dmowskiego, Średzkie Jezioro.

Jędrzej

Student dziennikarstwa. Miłośnik podróży i piłki nożnej. Członek Klubu Szalonego Podróżnika i pomysłodawca Zaniemyskiego Dnia Podróżnika.
Jeżeli chcesz, żeby zajął się jakimś tematem, napisz - j.jozefowicz@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Piłkarski skaut. Opłacalny interes czy wolontariat?
Do 2022 roku powstanie 15 turbin wiatrowych!
Wąskotorówka z sygnalizacją?
Wyłączenia prądu w najbliższych dniach.
Długo trzeba było czekać