Środa: Brakuje już niewiele!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nieco ponad 25 tys. zł potrzebne jest na drugą operację Szymka Walkowiaka. 3-letni chłopiec walczy z chorobą fibular hemimelia. Potrzebna jest druga operacja.

Operacja zostanie przeprowadzona 29 sierpnia w Paley Institute w Warszawie. - Zgodnie z planem operacja obejmie korekcję ustawienia stóp w obu nogach oraz założenie aparatu na lewą nogę, która przez następne pół roku będzie powoli wydłużana. W efekcie Szymek po raz pierwszy w życiu będzie mógł stanąć na równe nogi – informują rodzice Szymona Walkowiaka.

Co jednak istotne, aby operacja mogła się odbyć całą niezbędną kwotę należy wpłacić najpóźniej do 22 sierpnia. Obecnie na stronie zbiórki (www.siepomaga.pl/szymekwalkowiak) wpłaconych zostało ponad 127 tys. zł. Do pełni szczęścia i sfinansowania operacji brakuje nieco ponad 25 tys. zł.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 19 października
Szpital jednoimienny w Środzie?
Zmarł ks. Marian Derkaczewski
Hokej na trawie: Mistrzostwo Polski w 1976 roku
Koronawirus: Najwyższy dobowy przyrost zakażeń w powiecie