Środa: Zatrzymany za posiadanie narkotyków

Oceń ten artykuł
(1 głos)

22-letni mieszkaniec powiatu średzkiego został tymczasowo aresztowany. Powodem były znaczne ilości substancji odurzających, jakie znajdowały się w jego domu.

Policjanci Zespołu do Walki z Przestępczością Narkotykową ze Środy zatrzymali mężczyznę związanego z tym procederem. W sobotę 6 czerwca kryminalni przeszukali posesję 22-latka. Na jej terenie znaleźli znaczne ilości środków zabronionych.

- Śledczy zabezpieczyli ponad pół kilograma marihuany, tabletki ecstazy i amfetaminę, która wystarczyłaby na przygotowanie ponad stu porcji tego narkotyku. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy był na tyle silny, że prokuratura i sąd nie mieli wątpliwości, by zastosować najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy - informuje asp. Edyta Kwietniewska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Środzie.

Mężczyźnie grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności. O ostatecznej karze zadecyduje sąd.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 10 maja
Odtworzą to, co było kiedyś
Koronawirus: Stan na dzień 9 maja
Koronawirus: Stan na dzień 8 maja
Zimna majowa noc i poranek