Środa: Pierwsze wnioski o paszporty złożone

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Minął ponad tydzień od otwarcia średzkiego punktu paszportowego. W pierwszych dniach widać spore zainteresowanie ze strony nie tylko średzian, ale też mieszkańców ościennych powiatów.

Wnioski o złożenie paszportu w nowym punkcie w Środzie można składać od piątku 29 maja. - W pierwszym tygodniu od 29.05.2020 r. do 05.06.2020 r. przyjęto 122 wnioski o wydanie dokumentu paszportowego – informuje Karolina Ignac, kierownik Oddziału Paszportów z Wydziału Spraw Obywatelskich w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim.

Dodajmy, że obecnie obsługiwani są wyłącznie klienci umówieni uprzednio na wizytę drogą telefoniczną pod numerem 61 854 14 99. W przypadku braku możliwości uzyskania połączenia możliwy jest kontakt drogą elektroniczną pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

W Murzynowie został rozbity gang
Uwaga! Na drogach może być ślisko
Brak chętnych na budowę dachu
Planowane wyłączenia prądu.
Przygotujesz tytkę dla potrzebujących?