Środa: Dariusz Węcławiak poszedł na całość

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ostatnie poluzowanie rygorów epidemicznych wykorzystali producenci teleturnieju Va banque, którzy do wzięcia udziału we wznowionej produkcji kolejnych odcinków zaprosili m.in. średzianina Dariusza Węcławiaka.

Ten popularny „teleturniej wiedzy i ryzyka” powrócił kilka miesięcy temu na antenę TVP2 po… kilkunastoletniej przerwie. Prowadzącego kiedyś Kazimierza Kaczora zastąpił obecnie znany dziennikarz i prezenter sportowy Przemysław Babiarz. Średzianin Dariusz Węcławiak był na castingu do programu w grudniu ubiegłego roku w Warszawie. W minioną niedzielę wystąpił w odcinku mierząc się z dwójką rywali w różnorakich kategoriach tematycznych.

Niestety nie możemy zdradzić wyniku odcinka, a co za tym idzie także tego czy zobaczymy średzianina w jednym tylko, czy też w kilku odsłonach programu. Wstępnie emisja jest przewidziana na jesień. My obiecujemy Czytelnikom - fanom teleturniejów, że postaramy się wcześniej podać datę emisji, gdy zostanie ona ustalona.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 10 maja
Odtworzą to, co było kiedyś
Koronawirus: Stan na dzień 9 maja
Koronawirus: Stan na dzień 8 maja
Zimna majowa noc i poranek