Środa: Targowiska po zmianach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Od poniedziałku 4 maja na targowiskach w Środzie przywrócony został handel artykułami przemysłowymi prowadzony przez handlowców z terenu powiatu średzkiego.

Jak informuje Urząd Miejski, wprowadzone ograniczenie w prowadzeniu działalności handlowej na targowiskach wynika, z konieczności ograniczenia liczby osób poruszających się i gromadzących się na terenie miejskich targowisk i zapewnienia odpowiednich warunków bezpieczeństwa.

Wszystkie osoby przebywające na targowisku są zobowiązane do noszenia rękawiczek ochronnych i do noszenia maski ochronnej lub innego rodzaju zasłaniania ust i nosa. Należy również zachować bezpieczną przynajmniej 2-metrową klientów. Dotyczy to zarówno klientów jak i sprzedawców. Co istotne, w obszarze ustawionego straganu może pojawić się tylko jeden klient. Nie jest wskazane gromadzenie się w obrębie jakiegokolwiek stanowiska.

Przypomnijmy, że przed 4 maja na targowiskach prowadzona była działalność handlowa artykułami spożywczymi, rolno-ogrodniczymi, a od 25 kwietnia również artykułami chemii gospodarczej.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 10 maja
Odtworzą to, co było kiedyś
Koronawirus: Stan na dzień 9 maja
Koronawirus: Stan na dzień 8 maja
Zimna majowa noc i poranek