Środa: Nastolatek chciał ukraść alkohol

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Najpierw chciał dokonać kradzieży, a później okłamać policjantów. To jednak się nie udało, a nałożona kara będzie słono kosztować nastoletniego złodzieja.

Jak informują średzcy policjanci, w poniedziałek 20 kwietnia funkcjonariusze zostali wezwani przez obsługę jednego z marketów. Powodem miał być 14-letni złodziej, którego ujęła obsługa sklepu. Młodzieniec został rozpoznany przez policjantów. Był znany z wcześniejszej próby kradzieży papierosów. Ostatecznie okazało się, że chłopak jest pełnoletni.

- 18-latek skradł ze sklepu sporą butelkę wódki, a także kłamał mundurowych, że nie ma przy sobie dowodu osobistego, choć dokument znajdował się w kieszeni jego spodni. Za oba wykroczenia został surowo ukarany grzywną w wysokości tysiąca złotych – informuje asp. Edyta Kwietniewska, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Środzie.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 10 maja
Odtworzą to, co było kiedyś
Koronawirus: Stan na dzień 9 maja
Koronawirus: Stan na dzień 8 maja
Zimna majowa noc i poranek