Środa: Wystąpili z okazji Dnia Babci i Dziadka

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W sobotę 25 stycznia, w Niepublicznej Szkole Muzycznej I Stopnia w Środzie odbył się Koncert Noworoczny z okazji Dnia Babci i Dziadka wykonany przez uczniów oraz jasełka.

W sobotnie popołudnie wystąpili uczniowie średzkiej NSM klasy gitary dr Bartłomieja Marusika, klasy skrzypiec mgr Kingi Sobeckiej oraz klasy fortepianu mgr Agaty Pankiewicz. Z kolei jasełka z uczniami przygotowali nauczyciele mgr Aleksandra Olkiewicz i Rafał Romanicz. W trakcie koncertu jedną z kolęd jaką wykonali uczniowie była autorstwa burmistrza Piotra Mielocha pt. "Dla starych przyjaciół".– Jestem mile zaskoczony, wzruszony słysząc tę kolędę, a właściwie pastorałkę, która, zapisana, wiele lat przeleżała w szufladzie. Jestem bardzo zachwycony waszą aranżacją tego utworu. Dziękuję – skomentował z uśmiechem burmistrz. Gościnnie wystąpił także ogólnopolski zespół gitarzystów z całej Polski pod nazwą JAMMAJ, założony i prowadzony przez nauczyciela NSM dr Bartłomieja Marusika.

Jędrzej

Student dziennikarstwa. Miłośnik podróży i piłki nożnej. Członek Klubu Szalonego Podróżnika i pomysłodawca Zaniemyskiego Dnia Podróżnika.
Jeżeli chcesz, żeby zajął się jakimś tematem, napisz - j.jozefowicz@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 19 października
Szpital jednoimienny w Środzie?
Zmarł ks. Marian Derkaczewski
Hokej na trawie: Mistrzostwo Polski w 1976 roku
Koronawirus: Najwyższy dobowy przyrost zakażeń w powiecie