×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43.

W poniedziałek uczniowie szkół podstawowych i średnich spotkali się po raz pierwszy po wakacjach.

W poniedziałek uczniowie szkół podstawowych i średnich spotkali się po raz pierwszy po wakacjach.

W czwartkowy wieczór nad jeziorem średzkim odbyło się show z pogranicza koncertu i dramy, a przede wszystkim pełne przesłania.

W sobotę 25 sierpnia nad średzkim jeziorem odbył się festiwal baniek mydlanych. Była to  prawdziwa bańkowa impreza dla dzieci (i nie tylko). Odbyły się konkursy i puszczanie tysiąca baniek w powietrze. 

Zaniemyskie Bitwy Morskie w minioną sobotę 21 lipca wystartowały już po raz 40. Imprezę uświetniły aż trzy gwiazdy, które podbiły serca publiczności.

Tylko do 5 lipca można oddać głos na Dagmarę Grześkowiak, która chce wystąpić w finałowej gali M1 Talent Show.

W Bibliotece Publicznej w Środzie we wtorek 26 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom 16. edycji konkursu literackiego „O Złoty Kałamarz”.

XXIV Ogólnopolska Spartakiada Amazonek odbyła się w dniach 13-16 czerwca na poznańskiej Malcie. Właśnie tam średzianki udowodniły, że po mastektomii można nadal aktywnie spędzać czas.

Burzowa aura nie powstrzymała artystów ze średzkiego Teatru Puenta, którzy w czwartek 21 czerwca na płycie Starego Rynku w Środzie zorganizowali happening „Nie w tę stronę”.

W piątek dzieci po raz ostatni wyruszyły do szkoły – już bez plecaków, jedynie odebrać świadectwa ukończenia kolejnej klasy. Dzień wcześniej, w czwartek, z Gimnazjum nr 1 pożegnali się uczniowie ostatnich klas.

Szkoła Podstawowa Specjalna